Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik Budapesten a legjobb...

Melyik Budapesten a legjobb pizzás cég?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Amikor Bo-n "laktam", és valamit akartam gyorsan enni, mindig a Pizza King volt a nyerő. Olcsó és nekem ízlett, amit ott készítettek.

Az az egyik dolog, ami hiányzik a fővárosból.

2020. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Milyen szempontból? Ott dolgozni, vagy onnan rendelni, esetleg ott helyben fogyasztani?

Hol? Mert azért Budapest nem egy 200 fős falú. ( Semmi bajom, a 200 fős falukkal!) Hiába mondok én neked egy jó pizzás céget a III. kerületben, ha te a XVII. kerületből akarsz rendelni, és oda nem szállítanak ki. Én szeretem pld. a Pizza Kinget, ha édesanyámnál járok a IX. kerületben, gyakran eszek egy-egy szeletet az ottani üzletükben, de itthonra a XVIII.-ba nem szállítanak ki. ( A kerületbe, tőlünk néhány utcányira még kiszállítanak.)

2020. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Házhoz szállítással rendelni szeretnék, autentikus olasz receptből készült pizzafélét, sem magyaros, sem amerikai/texas-i, nem jó, semmi, aminek nincs köze a pizzához (pl tejföl, burger, ragu stb). Egyéni ízlésből nem indulnék ki, mert van, akinek akár a pörköltös is bejön. A pizza kingnek elég alacsony minősítése van, 9,5 fölötti érdekelne, de a lényeg, hogy ne legyen más, mint nápolyi. Cheddar sajt vagy wasabi felejtős.
2020. jún. 4. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Pizza Me
2020. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Donpepe
2020. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jómagam szeretem a finom kajákat, csak azért mondom el elöljáróban, mert lehet más nem akkora ínyenc ill. ugye ahány ember annyi ízlés. Úgyhogy alább csak egy véleményt olvashatsz.


Sok éve Pesten élek és azt kell mondjam borzasztó itt a rendelős pizza felhozatal pedig direkt nem is az akciós meg legolcsóbb pizzákat rendeltem, hanem a 3000-3500 Ft-os felhozatalból választottam.


Pest előtt egy kisvárosban éltem és az az igazság ég és föld a különbség. Itt Pesten kipróbáltam sokat, de förtelmesek. A legnagyobb gond, hogy mennyiségre mennek, ezért a legtöbbször át sem sül a tészta, nyúlik. Pizza Forte, Pizza King és a többi "ismert" mind ilyen. Vékony tésztás esetén jobb a helyzet valamivel.


Személy szerint munkahelyemhez közel van egy pizzéria (Bettolino), ők egy szűk területen házhoz is "visznek". Azért idézőjel, mert igazából nincs náluk klasszikus házhozszállítás, pincérek viszik ki a pizzát (sok irodaház van a környéken ezért működik nekik ez a model). Eredetileg olaszok vitték az éttermet, de 2 éve törökök vették át, azóta ott is romlott a minőség, de még mindig sokkal jobb, mint az "ismert" nevek. Mivel nem írtad hol laksz, így megemlítettem neked őket, de kis területen dolgoznak.

2020. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!