Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen magyar édességeket...

Milyen magyar édességeket tudtok ajánlani külföldinek? Pl. Szamos marcipános csoki desszertről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Angliában élek, majd hamarosan haza látogatok és szeretnék pár apróságot venni a külföldi barátaimnak.


Édességekre gondoltam, de valami jó, finom és minőségire.


Pl. az ilyen csomagolt Szamos marcipános csokira, jó minőségűnek számít.


[link]


Amiket nem vennék, ne haragudjatok ha bárkit megbántok vele: Tibi csoki (én se szeretem, itt jobbakat kapni és a minősége rosszabbodott), krumpli cukor, téli fagyi, Balaton szelet (szeretem de ez nem olyan különleges), túró rudi (ezt adtam nekik mert itt lehet szerezni, ízlett nekik).


Várok egyéb tippeket magyar édességekre.


Köszönöm előre is a segítséget!



2020. aug. 8. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Dunakavics
2020. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Vigyél ilyesmit, ennél magyarabbat nemigen találsz! Vannak másfélék is, keress rá.

[link]

2020. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Béla211 ***** válasza:
84%
Stühmer csoki nem olcsók de minőségiek és finomak. Aldiban lidliben is szokott lenni. Pisztáciás fehér csokis nagyon finom. De jó a bodzás is. Van ilyen kicsi kiszerelés az aldinál a kaszánál étcsokis meggyes töltelékkel aki nem szereti annyira az édesség annak kíváló.
2020. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Na, kétszer linkeltem be, szóval tokaji aszús bonbon is van.
2020. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Béla211 ***** válasza:
32%
Édeset.
2020. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Funakavics és franciadrazsé érdekességnek.


Klasszikusokat, mint vaníliás karika meg pilóta keksz nem ajánlom, mert szar lett. Túró rudi dettó, jó vacak lett a minősége, meg azt szállítani se lehet.

2020. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Dianás cukor is vicces - jónak annyira nem jó, de meglepő
2020. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Béla211 ***** válasza:
82%
Ja amúgy a szamos jó minőségű. Csak azért sokan vannak akik nem szeretik a marcipán.
2020. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket. 🙂

Azt elfelejtettem írni, az ár nekem nem számít hogy drágább-e, csak az hogy finom, jó minőségű, igazán magyar és különleges legyen. (Persze nem az számít hogy a legdrágábbat).

2020. aug. 8. 12:16
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
A magyar édesipari termékek a szomszéd országok édességeihez képest is harmatgyengék.
2020. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!