Szeretitek a fánkot?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 13:58
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
79%

Én imádom.

Leheletkönnyű fánk, házi barack vagy málnalekvárral nálam a gasztronómiai kielégülés csúcsa!

2021. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
58%

23: mekkora hülyeség!


több ismerősöm is van, akik szó szerint zabálnak, és mégis cérnavékonyak. Genetika...

2021. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
73%

Mi van, fáj az igazság 23-as? :D

Na megint itt a bizonyíték, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, gratula, megint bebizonyítottad. :D Hol írtam én olyat, hogy koplalok, léccives világosíts már fel. :D Pont azt mondtam, hogy nekem jó a genetikám, bármennyit eszek 50kg vagyok évek óta, nem hízom semmit, ezért nekem nem kell megvonnom magamtól semmit. Itt te vagy az aki megvonja magától a kaját, te mondasz le a fánkról csak, hogy ne hízz el. Ez meg csak picsogás, semmi több. Akinek van egy kis esze, és hajlamos az elhízásra az tudja, hogy nem azon múlik az elhízás, hogy megvonod magadtól a rendes ételeket. Hanem mozogni kell, sportolni és úgy lehet fogyni, nem kell megvonni magadtól semmit, de ezt már annyian elmondták, edzők is meg olyanok akik ilyen tanácsadók, nálad okosabbak elmondták már, hogy hülyeség az ételmegvonás, helyette többet kell sportolni, edzeni mint enni, de attól még ugyanúgy lehet fánkot meg bármit enni, csak kevesebb mennyiséget. De aki ezt nem tudja az tényéleg ássa el magát. Meg mondtam, szövegértés 3.osztály, egy kis gyakorlás nem árt! :) Ha jó lennél szövegértésbe tudnád, hogy nem én vagyok az a lúzer aki megvonja magától a kaját hanem TE! :)

2021. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
23%
25: valszeg dagadt ÉS lusta....
2021. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
88%
Igen köszi, meg akarsz hívni egy fánkra?
2021. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
39%
A 23-as válaszoló legyen kedves húzzon már a búsba! Vagy ahova akar, vissza az állateledeleihez meg salátáihoz. :D
2021. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
11%
26, hála Istennek nem vagyok dagadt, szerintem már rég öngyilkos lettem volna, ha elhízott lennék. Ha valamire büszke vagyok az az alakom, mint mondtam 50kg vagyok, a matek se megy? :D Te mennyi vagy? Tuti több mint én. :D
2021. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
13%
Sőt, ahogy azt már elmondtam többször is, jó a genetikám. Anyám is, apám is vékony volt mindig is. Így én bármit ehetek, nem hízok semmit, pedig 1-2 kiló nem ártana, mert betegesen egészségtelenül vékony vagyok, de hiába zabálok, nem jönnek fel rám a kilók. Akkor neked biztos jó okod van félni, hogy elhízol, azért fogyózol, mert biztos anyád is, apád is hamar elhíztak. Hát sorry, de ez nem az én bajom, selejtes családba születtél :D Viszont ha a szüleid elhízásra hajlamosak voltak, akkor előbb utóbb te is elfogsz hízni és nem számít, hogy koplalsz akkor is. Van olyan ismerősöm, akinek az anyja és az apja is nagydarab volt, és hiába koplalt a csaj, végül csak elhízott. Te is ugyanerre a sorsra jutsz, hiába vonsz meg magadtól mindent, akkor is ez lesz a vége, szóval kár a gőzért. :D Én meg ehetem a pizzát, fánkot, csokit, egy jó ideig (legalább amíg gyereket nem szülök) addig ilyen Barbie baba maradok. :D
2021. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Egy éve gluténra diétázok, azóta nem ettem. Ha valaki tud jó gluténmentes fánkot, ami nem viszi le az ember fejét, mint egy dobócsillag, mert olyan kemény, azért hâlás lennék.
2021. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
33%
Mekkora kommentháborút robbantottam azzal hogy rohadt sok benne a kalória🤣🤣marha viccesek itt egypáran az biztos, öröm olvasni🤣🤣
2021. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!