Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek melyik a leg...

Szerintetek melyik a leg közkedveltebb magyar étel?(ami tipikusan magyar, és minden családban szivesen fogyasztják?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 14:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Pörkölt nokedlivel
2021. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
A gyakorlatban legközkedveltebb (amit tényleg a legtöbbet készítenek) biztosan a húsleves + rántott hús. Lehet az utóbbit osztráknak gondolni, de ettől még nálunk is tipikus étel (főleg úgy, hogy nálunk senkinek eszébe nem jutna borjúból csinálni).
2021. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

#8 A halászlé meg a káposztás cvekedli szerintem kifejezetten "megosztó" ételek, biztos nem ezek a legközkedveltebbek.

Azt mondanám, hogy a rántott hús, amennyiben az tipikus magyar ételnek tekinthető. Vagy a paprikás krumpli.

2021. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 szekus58 válasza:
72%
Szerintem,bármilyen pörkölt nokedlivel. Illetve mint hungarikum,a gulyásleves. De még,lehetne sorolni,a hungarikumokat,és az igazi magyar ételeket.Mert bizony,van belőllük bőven.
2021. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%
14-es: attól, hogy valami "hungarikum", még nem szereti mindenki, söt, egyre többen nem eszik meg ezeket, mert túl zsíros, nehéz ételek.
2021. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
40%
Gyros, McChicken menü, hamburger, energiaital. Ezeken én a magyarok többsége.
2021. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

9-es válaszoló, kb 12 féle étel volt elötted felsorolva, egyiket sem szereted.Nem tudom, ki főz Rád, de ugy lehet, nem könnyü a dolga. Kiváncsi volnék, mit szeretsz? Vagy nincsen ilyen?

Mindenkinek köszönöm a válaszát, a 9 -esnek is.

2021. febr. 28. 20:34
 18/28 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező!

Érdemes gyakorolni az értő olvasást. Egy világ nyílik meg előtted. A 9. válasz a 8. kommentelonek szólt. Tudod, ez azt jelenti, az ő válaszára reagáltam.

"Halászlé, túróscsusza, káposztás cvekedli, kürtős kalács, stb."

Ez itt konkrétan 4 étel. Nos, esélyes, hogy a te nem szeretem listádon is szerepel minimum 4 étel. Millió más van, amit szeretek.Pl a témánál maradva ilyen a pörkölt, és a gulyás is.

Főzni meg nem kell rám, főzök magadra.

2021. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%
rántott hús, tuti.
2021. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
53%
székelykáposzta az milyen? mármint én tudom, hogy milyen, hanem, hogy mennyire népszerű? Mi, pl halászlevet otthon sose eszünk, egyszer ettem egy szegedi csárdában. Nem is értjük a karácsonyi hal mániát.
2021. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!