Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek melyik a leg...

Szerintetek melyik a leg közkedveltebb magyar étel?(ami tipikusan magyar, és minden családban szivesen fogyasztják?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 14:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, mi olyan fura abban, hogy nem szereti valaki ezeket az ételeket? Én se szeretem. A paprikás krumplit megeszem ha nincs más, a többit nem eszem meg, amit az eddigi válaszolók írtak. A káposztát gyűlölöm, így kiestek a káposztás ételek, leveseket nem szeretem úgy általánosságban, a rántott húst nem szeretem mert nekem túl száraz, a halászlének a szagától is forog a gyomrom, a pörkölt/gulyás pedig olyan undorító mócsingból volt elkészítve anno menzán, hogy azóta se bírom jó étvággyal megenni még akkor se, ha normálisan készítik. A túrós csuszát szeretném, de attól meg megy a hasam szóval azt se eszem meg.

Én főzök saját magamra, szerintem kifejezetten könnyű dolgom van mert ezeken kívül kismillió étel van, amit nagyon szeretek. :)

2021. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%
Akik szerint a rántott hús "magyar" étel, azok nagyon tájékozatlanok, ez ugyanis az egyik olyan fogás, amit gyakorlatilag a világ minden országában készítenek. Emellett rengeteg ember nem szereti, különböz okokból.
2021. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

Egy finomra elkészített pörkölt vagy gulyás biztos, hogy a legtöbb családban szívesen fogadott. A köztudatban mindenképp a dobogós helyen vannak.


Kevésbé gyakran főzött, de nem kevésbé közkedvelt, és hasonlóan jellegzetes magyar étel a halászlé.


Ha választanom kéne, ezt a hármat emelném ki. Külföldiek körében is a legismertebbek, ami talán szintén nem véletlen.

2021. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%

#21 vagyok

Látom, 66%, te pl. lepontoztál. Megírnád, hogy miért? :)

Kíváncsi lennék, eleve emiatt írtam a hozzászólásom. Köszönöm! :)

2021. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%
Előző: Ne a százalék alapján címezz meg egy válaszolót, mert az folyamatosan változik. Az x/y-ból az elsőt írd, úgy, ahogyan magadat is azonosítottad, mert így nem tudják, hogy kit szólítasz meg.
2021. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
89%

25!


Ha rákattintasz egy válasz hasznosságára -zold vagy piros karikában a %- akkor azt látod, hany százalékkal rendelkeznek a pontozók. Pl a 22. válasz jelenleg 55%-on áll. Négy ember ertekelte: az első kettő pozitívan, a második értő negatívan. Az első értékelő 79%-on áll, a második 61, a harmadik 66 az utolsó 48. A valaszado nem tudja, ki a lepontozó, melyik másik kommentelő, csak a %--ot látja az értékelésnél.

2021. márc. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, ki melyik ételeket nem szereti, hanem azt, hogyy "melyik

a leg közkedveltebb magyar étel?(ami tipikusan magyar, és minden családban szivesen fogyasztják?" Itt a minden szó helyett talán a jobb lett volna a

"legtöbb" szót használni. Egyébként ez egy banális, véleménygyüjtő kérdés,

nem változtat semmit,probáljatok ugy válaszolni rá, hogy ne érezze senki

sértve magát. Mindenkinek köszönöm a válaszát.

2021. márc. 3. 13:23
 28/28 anonim ***** válasza:
53%

26!


Ezt jó, hogy írtad - nem tudtam, hogy ki lehet nyitni a százalékos köröcskét :). Köszi! Ez minden esetre nem invalidálja azt, amit én írtam a 25-ben, az továbbra is igaz.

2021. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!