Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Az ORSZÁG TORTÁJÁBÓL (szilvásg...

Az ORSZÁG TORTÁJÁBÓL (szilvásgombóc torta) bárkinek lehet enni, ha felszelik?

Figyelt kérdés
Sorba kell állni,vagy hogy müködik?
2010. aug. 20. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

jó pénzért igen.

Tavaly 500ft volt egy szelet.

2010. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ingyen osztogatják ma a Kossuth téren?
2010. aug. 20. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
hát tudod a "rászorulóknak" ingyé van.. :P
2010. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most rászorulnék. Nincs itthon édesség. Kihozzák?
2010. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Mindent pénzből csinálnak, mi az hogy egyesek ELVÁRJÁK, hogy ingyen legyen??? Ezt sosem értettem meg...
2010. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csak az 500 gyerek kapja ingyen, mindenki más pénzért kapja. Ez minden évben így volt.

Egyébként hiába 500ft/szelet, így is olyan sorok állnak, mintha ingyen lenne.

2010. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert még soha nem voltam,és azt hittem ingyen osztogatják,mert annyian állnak mindig sorba!Nem vagyok én rászoruló..,csak érdekelt!
2010. aug. 20. 14:20
 8/10 A kérdező kommentje:

"Hát én most rászorulnék. Nincs itthon édesség. Kihozzák?"


Persze..,majd viszi a futár,az ország futára:D

2010. aug. 20. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
pár nap múlva a cukrászdákban is lehet majd kapni ha nem ettél belőle!!És ott sokkal olcsóbb!!
2010. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mostmár ugyebár nem aktuális az osztogatós dolog, de állítom: soha életemben ilyen finom édességet nem ettem. Nem vagyok egy édesszájú, de ez szenvedéllyé vált. Nem gejl, ízletes, fanyar, fahéjas, gyümölcsös, de mégis kiadós...és az a sok marcipán: egyszerűen isteni! Mi ezt vettünk tesóm szülinapjára, és remélhetőleg még nagyon sokszor lesz hozzá szerencsénk. Magasan a legfinomabb torta, amit valaha kóstoltam. Érdemes kipróbálni...
2011. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!