Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a kedvenc ételed?...

Melyik a kedvenc ételed? Általában melyik ország ételeit szereted? Mi az amit semmi pénzért nem eszel meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
mediterrán konyha a kedvencem, csipős, fűszeres, tortilla meg ilyesmik. eredeti olasz pizza és fagyi. ezeket nagyon szeretem. meg a felvidéki sört és kaját.
2010. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szeretem a magyar konyhát, nélküle egy csomó jó dolog nem létezne: bundás, rétes...

de szeretem még különösen az olasz, francia ételeket is

2010. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
A sárgák esznek olyan furcsaságokat mint ilyen sült szöcske, pocok, tenegerimali, patkány, kutya stb... Hát ööö ezt azér nem kérem. Egyébként minden nemzet kajáját megkóstolnám, kedvencem a taco Mexikóból kukoricasörrel.
2010. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Karfiol éjjel, nappal, reggel, délben!!!
2010. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Én nagyon vegyes vagyok, mindenhonnan van, amit szeretek és olyan is, amit nagyon nem. Amit nem tudok megenni, azok a húsok, amik nincsenek jól átsütve, és kicsit (direkt) nyersek maradnak, ilyen szerintem minden nemzetnél van.
2010. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Olasz és magyar konyha remekei + megkóstolnám az igazi görög ételeket is.
2010. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
hangulat/évszak/alkalom függő ez nálam. holnap szülinapom lesz, úgyhogy a terítéken a jelen kedvencem a harcsapaprikás kapros túróscsuszával van :) szeretem a halas/rákos ételeket amúgy. amit nem ennék meg.. háát az ilyen kínai, thai furcsaságok, mikor még mozog a felszeletelt kígyó pl..
2010. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
boldog születésnapot utolsó így előre is :) nekem is mostanában lesz :)
2010. szept. 4. 22:33
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnék csak egy kedvenc ételt mondani, mert nagyon sok mindent szeretek. Pl: rántott csirkemell majonézes krumplisalátával, tejszínes hússal töltött canelloni, calzone, igazi görög gyros, pelmeni, tortilla tekercsek.. Nagyon sok konyha ízeit szeretem: olasz-orosz-görög-mexikói-thai na és persze a magyart. :)

Amit nem ennék meg azok a nagyon zsíros húsok, a félig átsült húsok, a rovarok, kígyó ilyesmiket..

2010. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen! :) fini lett a harcsapaprikás, el is fogyott gyorsan :D
2010. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!