Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A sushin kívül mit lehet/szoká...

A sushin kívül mit lehet/szokás/szoktatok szójaszószba mártogatni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
én belemártogatni csak a sushit szoktam, de főzéskor sokszor használom, és ételre is teszem
2021. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Tésztára, salátára simán lehet önteni belőle ha szeretitek.
2021. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dim sum - friss fokhagyma+chilivel turbózott szójaszószba mártogatva.
2021. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Shumai, gyoza, mochi, sashimi is olyan, amit szójaszószba mártva esznek.
2021. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
dumpling
2021. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyári tekercshez csinálok szószt: szójaszósz, csili, fokhagyma, mogyoróvaj, szezámolaj. Levesekbe is teszek, csípős savanyú leves, miszo leves, de sima zöldséglevesbe is teszek mert nagyon szeretem. Van hogy megpárolok valamilyen zöldséget, adok hozzá szójaszószt, gochujangot, a végén meghintem szezámmaggal. Szerintem minden finomabb szójaszósszal, sokat használom, ragukba is teszek.
2021. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszi tekercset, főleg ha egy kis halszósszal és ecettel van elkeverve, remekül lehet benne mártogatni. Ezenkívül tojásos rizsre, vagy akár sima párolt rizsre csöpögtetve jól feldobja az ételt. Rántottába, levesekbe is kiváló ízesítő. Illetve bármilyen rántott étel, főleg halak és zöldségek, tempurák mártogathatóak.
2021. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb gombás ételhez is nagyon jól illik. Meg zöldségkeverékekhez, sült húsokhoz, és mindenhez, amiben tofu, bambuszrügy, káposzta, alga, párolt hús vagy babcsíra van. Pácolásra is kiváló. Még salátaöntetekbe is só helyett, természetesen mértékkel, nagyon jó.
2021. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!