Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Augusztusban megyünk a családd...

Augusztusban megyünk a családdal Horvátországba nyaralni, milyen ételeket italokat érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

Alapvetően mindenre nyitott vagyok, több fórumot és cikket olvastam már a kinti ételekről, de azért megkérdezem a ti véleményetek is mi az amit érdemes kipróbálni.

Remélem hogy jó ötletek jönnek és hogy nem lesz újabb hullám hogy ne lehessen menni...

Előre is köszi!


2021. júl. 4. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindent erdemes kiprobalni amit megkivannak az erzekszerveid.
2021. júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a halat, tengeri herkentyűket, akkor egyél azt. Ha nem, akkor gondban leszel, úgy mint én. Nem mondom, hogy nem lehet ott jót enni, de a horvát konyha sehol nincs a magyarhoz képest.
2021. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Halat és mindent, amit a tengerből kifognak :) Ezen kívül, érdekes tapasztalat, hogy ugyan azok a termékek, amiket itthon megszoktál, eléggé eltérhetnek odakint. Pl. Lidl Pilos joghurtok jóval sűrűbbek, vagy a Pepsi kóla egészen más ízű, stb.
2021. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
Szerbek már állítólag most zárnak, nálunk az "újhullám" szeptember elejére van "jósolva", éna helyedben a sült minipolipot és a tengeri rákokat kóstolnám meg, ha frissen csinálják, itthon olyat úgyse kapsz...
2021. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A cevapcicit mindenképp, itthon valahogy nem tudják sehol oyanra elkészíteni
2021. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!