Kezdőoldal » Utazás » Európa » Augusztusban utaznánk Horvátor...

Augusztusban utaznánk Horvátországba a Krk-szigetre 3 éves fiúnkkal. Előre foglaljunk vagy ott is találhatunk majd szállást (előre foglalni félek, közbe jöhet betegség? Kinek mi a tapasztalata hova érdemes menni? Ti hogyan oldanátok/oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi mindig foglalunk szállás még itthon. Persze ott is lehet, csak be kell menni egy turista irodába, ott foglalkoznak ilyennel. Viszont otthonról jobban tudsz válogatni (arrol nem is beszélve, hogy nyáron nem sok szabad szállás van, lehet, hogy kénytelenek lesztek olyan helyre meni ami nem is tetszik nektek vagy drága). Vannak olyan helyek ahol le lehet mondani a foglalást ha valami miatt nem tudtok utazni. Keress olyat és akkor nem kell ez miatt izgulni.
2012. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy foglaljatok, volt, hogy mi is lementünk "vakon", találtunk is szállást, de drágábbat és kevésbé jót, mint amit előre foglalhattunk volna.
2012. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Mindenképpen foglaljatok. Mi is vakon mentünk le és az első nap nem is találtunk szállást magunknak. :S
2012. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen fiatal gyerekkel utaztok, mindenképpen foglaljatok szállást előre. Nézzetek szét a booking.com oldalon, mindig lehet találni olyan szállást, ami ingyenesen visszamondható.
2012. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Krk-sziget elég népszerű úticél, augusztus pedig a főszezon, tehát egy 3 éves gyerekkel mindenféleképp foglaljatok előre szállást.


A betegség kivédésére pedig köss a foglalás mellé útlemondási biztosítást, így nem bukjátok az összeget, ha véletlenül megbetegszik utazás előtt a gyerkőc.


Krk szigeten Baskát tartják a családosok számára a legjobbnak, de én nem voltam elájulva tőle. A híres homokos part is inkább homokos-aprókavicsos, a tengerben meg már csak kavicsos. Krk városa viszont nagyon szép, azt bátra ajánlom, itt sziklás a part. Malinskánál is van még homokos partszakasz, azt is megnézhetitek.

2012. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 16. 19:41
 7/9 anonim válasza:

Én is azt javaslom, hogy előre, mert látod, hogy hova mész majd.

Amúgy megkérdezhetem, miért pont KRK sziget? Mi is ezen gondolkozunk, egy másfél éves gyermekkel, csak a KRK szigeten nincs homokos tengerpart. A Rab sziget alatta van picivel, ott meg van.

Nektek honnan jött a KRK, mint úticél?

2012. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs még uticél. Azért gondoltunk a KRK-szigetre, mert az van a legközelebb. Kb. egy óra autóban alvás után mindig felébred a lurkó, a lehető legkevesebbet szeretnénk utazni. Nem kényelmes neki az ülcsiben aludni.
2012. máj. 19. 13:43
 9/9 anonim válasza:
Baskából át lehet hajókázni a Rab szigeti Lopar homokos strandra. Nos, én vagyok a másfeles babás válaszoló, és egyenlőre Lopar az eddigi uticél, és megmondom őszintén, szívesebben mennék a kRK szigetre, de homokos strand hiányában nem tudunk menni..
2012. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!