Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hogy teltek a Márton napok?

Hogy teltek a Márton napok?

Figyelt kérdés

Voltak-e nagy libázások.

Én speciel ilyenkor nem eszek libát, mert aranyárban mérik, de jó a marketingje ennek az tuti fix.



2021. nov. 17. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Annyit tudok róla, hogy létezik ilyen, de hogy mi ez vagy mikor van... Nem is érdekel
2021. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi libamájakat ettünk, de az évfordulónk gyanánt, nem a Márton napok miatt. Néha különleges alkalmakkor, véleményem szerint az ember igenis engedje meg az ilyen "luxust" de az is opció, hogy mikor akciós, akkor veszel. Persze még úgy is drágább lesz, mint egy csirkehús, de hidd el megéri. Ha pedig szeretnél hagyományt őrizni már azzal is megteszed, ha veszel egy doboz libazsírt és azt kenyérre/pirítósra kened jó hagymával!;) Mi az óvodában mindig így ünnepeltük a Márton napokat!
2021. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok svábbogár, sem vallásos. Annyit tudok, hogy létezik ilyen nap, de azt már nem hogy mikor van és pontosan mi ez
2021. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
2 vagyok. Páromtól kaptam este egy bolti libamáj mousse-t, mivel az évfordulónkon akkora örömet okozott múlt héten a libamájas tálakkal... most reggeliztem belőle... hát ezt a terméket is nagyon tudom ajánlani egy olcsóbb alternatívához, mert valami isteni és az összetevők több mint fele libamáj és magyar termék ráadásul hungarikum!
2021. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Apukám vett kacsát, addig eljutottunk. Nem nagy, de nekünk bőven elég lesz. Azóta is ott a fagyasztóba.. Majd csinálunk hozzá lilakáposztát meg főtt krumplit de így napra pontosan nem tartjuk meg. Néha belefér ilyen étel is
2021. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A név kötelez, így nálunk mindig van liba és új bor névnapomon.

Most is volt, egy kevés kisült zsír még megmaradt, talán még magánál az ünnepi vacsoránál is jobban szeretem az utána való napokon a zsíros kenyeret jó kis libazsírral.

Ami az árát illeti, nyilván nem olyan olcsó, mint egy csirkemell, nem ez lesz minden héten a kaja, de azért nem is verem magam földőz az árától. Ha olyan extrém lenne az árnövekedés, akkor előre is meg lehet venni és lefagyasztani.

2021. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Észre se vettem hogy volt :D
2021. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy Márton napok, csak Márton nap.
2021. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as a vendéglátoknál vannak a napok, nekik az a jó, ha ezt az egy napot el tudják húzni egy hétig.
2021. nov. 19. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!