Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Márton napokon kívül is...

Márton napokon kívül is vesztek készítettek lúdlábtortát?

Figyelt kérdés
én speciel nem vagyok nagyon csokis, de az feltűnt, hogy most Márton nap végett, minden vendéglátóhelyen ezt ajánlották.

2021. nov. 17. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Márton kacsát
2021. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Mert lúdláb a neve. Én majdnem minden ünnepre vagy családi alkalomra megsütöm a fiam kedvence.
2021. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Aki szereti, az biztosan nem csak ilyenkor eszi, veszi. Anyósomnál is van elég gyakran, mert imádja, nálunk meg sosincs, mert négyőnk közül senki sincs aki megenné. Ízlések és pofonok ugye, mondjuk a mi furcsa családunkban szinte minden desszert ránkrohad, (mármint amit kapunk néha, mert én nem sütök és nem is veszek ilyen ízléssel minek?), lévén még a gyerekeink sem édesszájúak.

Nagymamámnál is volt anno havonta legalább egyszer, legalábbis míg élt a papa, mert neki is az egyik kedvence volt.

2021. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Szerintem sose ettem.

2021. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!