Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Van Budapesten olyan étterem,...

Van Budapesten olyan étterem, ami magyar kajákat szolgál fel?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallottam, hogy a magyaros éttermek belvárosban rosszak és csak turistacsapdák. Van olyan magyaros étterem, ami nem turistacsapda?
2021. dec. 14. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden étterem magyar kajákat is szolgál fel...


Konkrétan mit szeretnél enni...???

2021. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gettó Gulyás
2021. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Minden étterem magyar kajákat szolgál fel? Ahmed a giroszosban nem tudtam hogy magyar ételt oszt. Vagy jackie chan a kínaiba. Külföldi ismerősnek kell olyan éttermet mutatnom, ahol jó magyar kaja van, és van halászlé is.
2021. dec. 14. 17:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3: értelmező olvasás, ha kérhetném.... "magyar kajákat IS...."


Nézd meg, a törökök is adnak rántotthúst meg hasonlókat... SŐt, némelyik kínai is. :-DDDD

2021. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt mondhattad volna előre is.... OK, külföldi vendéget vinnél.

További tisztázandó: milyen árfekvésben...???


A Dunakorzó pl. ugyan turista-etetőnek számít, de valaha nagyon jól főztek.


Itt van a Vígvarjú a Vigadóban... Modernebb hangvételű, de van gulyásleves, és néhány ún. magyaros kaja is.


[link]

2021. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert mit számít hogy turista vagy sem? Ha én akarok magyaros kaját enni, akkor nem ajánlod ezeket? Vagy mást ajánlasz? Én is fogok enni. Magyaros éttermeket keresek, ami nem azért van, hogy a turistákat lehúzza aztán kapnak valamit ami nyomokban hasonlít magyar ételre. Rántotthús nem tudom mióta kaja. Literálisan minden gyorsétteremben kapható, sőt van kifejezetten olyan, ami e köré épül, lásd, kfc.
2021. dec. 14. 17:20
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlásokat.
2021. dec. 14. 17:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a varjús dolgot, de a wasabis meg teriyakis dolgok se magyarosak. Szerintem elviszem őket a csíkibe, ott úgyis tudunk majd magyarosat inni is.
2021. dec. 14. 17:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el őket a disznótorosba :)

A Rádayn vannak hagyományos, magyaros éttermek.

2021. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
A Ráday szerintem tipikus turistaetető ...
2021. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!