Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik kínai kaja a kedvencete...

Melyik kínai kaja a kedvencetek?(csak az írjon aki szereti)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap megyek a barátnőimmel kínaizni, mert én imádom :))

Elgondolkodtam, hogy vajon az emberek milyen kínai ételeket szeretnek.

Nektek mi a kedvencetek?

Én pl szeretem a káposztás barna tésztát, és mellé a mézes csirkét, meg talán valami zöldséges csirkés szószt is el tudnék képzelni, de az már nem férne belém xDDD

A másik kérdésem pedig, hogy szeretitek-e a sushit?

Csak mert én egyszer ettem, a lazacos ízlett, de a többi nem ízlett, és nem emlékszem hogy mi volt a gondom vele, de holnap a barátnőm úgyis azt fog enni, szóval megkóstolom.

A lényeg, szeretitek a sushit? Ha igen, melyik a kedvenc félétek/fajtátok?

Köszi a válaszokat! :)))



2022. márc. 18. 18:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mézes csirke rizstésztával, fekete gomba saláta, néha Mogyorós csirke.( Csak azért néha, mert a csípőset nem igazán bírja a gyomrom 😃)
2022. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A pirított rizstészta szecsuáni vagy fafülgombás csirkével. Ja és mellé egy tányár csípős savanyú leves.
2022. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szezámmagos csirke a kedvencem, igyekszem mindig mást is kipróbálni, de az az abszolút favorit :D

A sushit szintén imádom, abból a nigirizusi a kedvencem

2022. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséges rizstészta, fafülgombás csirke, illatos-omlós csirke, speciális csirke. Bár ez utóbbit egy helyen ettem idáig finoman. De ott nagyon szeretem.
2022. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
A pirított zöldséges tésztát imádom.
2022. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szezámmagos csirke, illatos-omlós csirke. Köretnek zöldséges-tojásos rizs, vagy sült tészta. Még imádom még a kis mini tavaszi tekercseket. A szószos húsételekből a fafüle gombás az szeretem. Még pár kínaiban szokott lenni sült banán, az is nagyon finom.

Nem eszek halat, de azt hiszem valami tojásos sushit kóstoltam egyszer. Nem volt nagy durranás.

Most a kérdés miatt meg fogom szegni szerintem este a diétámat, és kínait fogok vacsizni.

2022. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséges barna tésza, rizs, és kicsi mézes csirke(nem tudom a nevét), a nagy bundás gombóc hús nem volt 2 alkalommal átsütve rendesen, szóval azt kerülöm messziről.
2022. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek a kedvenceim:


Csípős-savanyú leves, Tavaszi tekercs, Sült rák, Szezámmagos csirke, Pirított zöldséges rák, Gombás csirke, Egzotikus kacsa, Pirított tojásos rizs, Pirított zöldséges tészta, Algasaláta, Babcsíra saláta, Édes káposzta saláta, Sült dió, Sült fagyi, Sült banán, Sült ananász, Sült alma, Bambuszos csirke leves, Tenger gyümölcsei leves, Ananászos csirke, Bambuszos csirke illatos gombával, Fafül gombás csirke, Fokhagymás csirke, Hagymás csirke, Illatos csirke, Ötízű csirke, Pekingi csirke, Ananászos kacsa, Fokhagymás kacsa, Hagymás kacsa, Illatos kacsa, Kacsahús bambusszal illatos gombával, Ötízű kacsa, Pekingi kacsa, Hagymás marha, Marhahús bambusszal illatos gombával, Ötízű marha, Pirított bambuszrügyek illatos gombával, Pirított fafülgomba fokhagymával, Pirított vegyes zöldség, Ananászos rák, Fokhagymás rák, Rák bambusszal illatos gombával, Zöldséges rák, Zöldséges tintahal, Üvegtészta saláta, Rákszirom, Szezámmagos golyó, Kókuszos ragadós rizs, Fafül gombás sertéshús, Csirkehús bambuszrüggyel gombával, Narancsos csirkehús, Szójaszószos csirkehús, Sós-borsos rák, Fokhagymás tintahal...stb.


Szeretem a kínai kajákat! Azért ilyen hosszú a felsorolás! :) :D


A sushit is imádom! Mindegyik fajta jöhet. Általában lazacos, tonhalas, rákos, tintahalas sushikat szoktam kérni és nigiriket. De sushiból is bármilyen jöhet. :) :D

2022. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Woow 18as, te aztán nem vagy válogatós! xDDD
2022. márc. 21. 06:34
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A tészta,és a húsokból több van.
2022. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!