Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a magyar konyha?

Figyelt kérdés
Gulyást sose értettem, hogy miért nagy cucc. Semmilyen az egész. Pörkölt nem magyar kaja, csomó környező ország ételei között megtalálható. Pálinka szintén nem magyar dolog, mégha annak is van beállítva. Bármilyen "magyar" étel ami eszembe jut, tocsog a zsírban, egészségtelen, és nem véletlenül mi vagyunk az egyik legdagadtabb ország Európában. Egyrészt a magyar nem jut minőségi ételhez, másrészt ami ismert, vagy amiket esznek, olyan dolgok, hogy a szív már 50 év után könyörög, hogy legyen vége, mert nem bírja. Mindenhez megy a só meg a cukor is ráadásul. Panelproli unokatestvéremék még a rizst is besózták mindig, és ha ők főztek családi összejövetelen, egyszerűen képtelen voltam enni belőle. Ja, és természetesen ehhez még megy a kóla meg fanta meg minden ilyen fos, és egyszerűen bárkivel találkozom, bárkit látok étteremben, senki nem vizet iszik kb, hanem valami 8 kanál cukorral édesített vackot.
2022. jún. 9. 15:47
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:

Lemaradt a szavazás


Kérdés


Ha megtehetnék a magyarok, hogy normálisan táplálkoznak, akkor vajon normális ételeket ennének, vagy akkor is maradnának a sertés és hasonló vackoknál?

2022. jún. 9. 15:53
 2/58 anonim ***** válasza:
95%
Kinek mi az undorító, én például a távolkeleti konyha ízeit vagyok képtelen megszokni.
2022. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
87%

Rossz kategória!

Kezelendő mentális problémáid vannak!

2022. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
35%
3. Miért te minden nemzet konyháját szereted?
2022. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
92%

Én például az olyan emberektől undorodom, akinek eddig szarul főztek, (saját maga meg hülye hozzá)

és olyan fejletlen az agya, hogy emiatt az egész magyar konyhát lehúzza.

Hányok az ilyen emberektől.

2022. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
93%

4-es! Én a jó ételeket szeretem!

És a magyar konyha ételeinek a 90%át meg lehet csinálni egészségesre, étvágygerjesztőre, magas élvezeti értékkel, biológiai tartalommal!!!


De ahogy bármilyen más nemzet ételeit, úgy a magyarét is meg lehet csinálni moslékra. Ugyanúgy lehet moslék a francia is, az olasz is...

Csak hát ugye ahhoz, hogy bármilyen étel jó legyen , tudni kéne főzni is... És ha nem ilyen 1 bites összetákolt szarokat veszek alapul, amit 2 perces youtube videóból meg lehet tanulni, akkor hamar előjönnek a problémák!

2022. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
86%

"ha nem ilyen 1 bites összetákolt szarokat veszek alapul, amit 2 perces YouTube videóból meg lehet tanulni, akkor hamar előjönnek a problémák!"


Ezalatt konkrétan milyen ételeket értesz?

2022. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
93%

"még a rizst is besózták mindig"

Az megvan ugye, hogy az ételeket ízesíteni szokták, só, bors, dereng valami? Nem csak a hófehér, teljesen ízetlen, műanyag rizs létezik...

2022. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
95%
A magyarok most is normális ételeket esznek. Csak te nem tartod annak.
2022. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
90%

... 4-es, folytatom, ha mindenképpen általánosítani kéne, nemzetekre lebontva, (ami alapból ostobaság, hiszen mindenhol vannak jobb, rosszabb ételek)

akkor nagy általánosságban azt mondanám, nem, nem föltétlenül szeretem minden nemzet konyháját.

De ennyi!

Pl. az angoloknál is van 1-2 jó cucc, de alapvetően, a magánvéleményem, amit amúgy nem hangoztatok, hogy ha én egy jó töltött káposztától szarok egyet, a szaromat is többre értékelem, mint általában az angol konyhát, mindenestől.

De nem mondom ezt, mert ez egy magánvélemény, emellett elismerem, hogy valóban van 1-2 zseni kajájuk, és pláne nem írok ki a magánvéleményemről egy ilyen provokatív fikázást.

Már csak azért se, mert ez nem kérdés!!!

Nincs kérdés!

Ez egy fröcsögő mocskolódó ostoba magánvélemény, a kérdező abszolút nem vár választ, csak ezen a platformon is terjeszti a véleményét, kérdés formájában.

Ilyen vélemény mellett, semmiféle szavazás eredményére nem kíváncsi.

Ez szimplán annyiról szól, hogy ideokádta a frusztrációit, aki asszisztál a hülyeségéhez, azt felpontozza, aki ellentmond neki, azt lepontozza.

Ennyi. Ez egy fiktív kérdés, azonnal törlendő lenne egyébként...

2022. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!