Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik konyha a kedvencetek?

Melyik konyha a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Kínai,görög,török,francia,koreai,japán,arab,mexikói?Személy szerint nekem a magyar.

2022. szept. 7. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és ha lehet,akkor írjátok le,hogy pontosan mi.
2022. szept. 7. 17:09
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Magyar, sváb és angol.
2022. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Olasz, görög, és magyar

Szeretem a tésztákat, a könnyű ételeket, salátákat

De a csirkepaprikás tis. Mondjuk a pacalt meg nem enném de egy gulyást bármikor

2022. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Magyar konyha, birkapaprikás, halászlé.
2022. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nincs kedvencem, de rengeteg van, amit szeretek. (A magyar nem feltétlen a sor elején áll)
2022. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Magyar:

Magyar vagyok, ezen lettem felnevelve és anyám híresen jól főzött, így nekem ez a favorit.

Szlovák (tót):

Gyakorlatilag nagyon hasonló konyha - sok káposztával - megspékelve tejtermékekkel. Amit mindnyájan imádunk az a juhtúrós sztrapacska

Apám felvidéki magyar.

Sváb:

Férjem sváb, csudafinom, autentikus sváb ételeket készített anyósom, míg élt a lelkem. Én is gyakran csinálok, mert a legegyszerűbb, legspórolósabb, ezért a leggazdaságosabb ételek tárháza a sváb, miközben eszméletlenül finomak.

2022. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nyitott vagyok mindenféle ország ételeire, nem rangsorolom őket, mert minden nemzetnek vannak finom ételei. Nem is értem, aki mereven ragaszkodik a saját nemzeti ételeihez, hogy csak az lehet jó. Szerintem szűklátókörűség. Én is szeretem a magyar konyhát, de szívesen eszek török, görög, ázsiai, mexikói ételeket is. Szeretem a Lidl-ben azokat az akciókat, amikor különböző nemzetek ételeiből lehet venni mindenféle finomságot. Igaz drágán, meg nem is 100% autentikusan, de szinte mindig találok finom dolgokat olyankor.
2022. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Japán, Kínai, Koreai, Thai, Mexikó, Olasz
2022. szept. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kínai


Csípős savanyú leves

Pirított tészta

Meg az ilyen jó szójaszószos csirkés kaják

2022. szept. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan ország, de nagyon kedvelem a mediterrán ételeket, a sajtokat, a számtalan elkészítési módját a halaknak és zöldségeknek. És szeretem az angol húsos pitéket, a kelet-ázsiai tesztás leveseket meg a magyar húslevest.
2022. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!