Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb indiai étterem?

Figyelt kérdés

Imádom az indiait, de egyre rosszabb és rosszabb minőségben készítik el az ételeket. Legutóbb hasmenésem lett tőle, ezért onnan (Rajdhani) már nem rendelek többé. Egy másik étterem (Crown of India) sótlanul és íztelenül készítette el az egyébként csípős kaját. A legjobb indiai a Curry house volt a Bródyn, de az sajnos bezárt. Elvileg kinyitottak egy új helyen a külvárosban, de szerintem változtattak a menün, mert az ételek már nem olyan finomak, mint anno.


Tehát, tudtok ajánlani olyan éttermet, ahol autentikus indiai ételeket főznek (ami nem a bevásárlóközpontban van), kellően csípősek és fűszeresek (az a legjobb, amikor a csípős nem nyomja el a fűszerek ízét), viszonylag jó árkategóriában vannak?


2023. jan. 4. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
2023. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok.


Hathi indiai kifőzde: erről is kb ugyan azt mondta, mint amit küldtem csak nincs már fent videó

2023. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Indigó, Jókai utca
2023. jan. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Hathiban legutóbb csótány volt a kajában. Többet oda nem megyek az tuti.
2023. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kajában??? Egyébként tényleg érdemes vigyázni ezekkel az 1 max. 2 csillagos éttermekkel, mert a NÉBIH nem ritkán záratja be őket.
2023. jan. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!