Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Narancsos pizza vagy ananászos?

Narancsos pizza vagy ananászos?

Figyelt kérdés
Most vonatkoztassunk el a politikától. Kijelenthetjük, hogy a magyaroknak sikerült überelnie az ananászos pizzát? Mostantól a narancs lesz az, ami közutálatnak örvend majd, mint legrosszabb pizzafeltét? Ugye eddig az ananász tudhatta magáénak ezt a címet.

2023. márc. 17. 03:32
A kérdező szavazást indított:
Narancsos pizza
Ananászos pizza
31 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

"Ugye eddig az ananász tudhatta magáénak ezt a címet."

Szerinted... és ezzel rá is mutattál a kérdés komolyságára.

2023. márc. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha szerinted nem így van, akkor te hogyan ismered a közhelyet? Mert én csak az ananásszal kapcsolatban tudok ilyenről.
2023. márc. 17. 03:45
 3/14 anonim válasza:
71%

Ananászos pizza minden pizzériában van szinte, valakinek az jön be, valakinek nem…


Nekem pl a gombás pizza ami hátul lenne (utálom a gombát) de mégse mondhatom, mert más meg azt szereti.


Más mondjuk meg a pepperoni salami-s pizzát gondolja annak…


Mi a kérdés most ? Melyiket válasszam az ananászos vagy narancsos…


Ok de mi a szavazás lényege? A kettő közül melyiket enném meg, vagy melyiket tartom rosszabbnak?

2023. márc. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Én bármilyen Pizzát szívesen eszem, csak ne legyen rajta tojás.
2023. márc. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Lehet leszavazni, de a kérés, és főleg a hozzá fűzött2-es komment nyilvánvalóvá teszi, hogy a kérdező nem gasztronómiai szempontból várna megerősítést, az "ismert közhely" említése erre egyértelműen rá is világít.

Hawaii pizza ott nagyon sok pizzéria kínálatában, és ahogy láttam rendelnek is belőle, nem csak "van", ergo nem közutálatnak örvendő feltét az ananász sem.

"akkor te hogyan ismered a közhelyet?" - ezt fejtse meg, aki érti, mire akar utalni, ha nem mégis politikát akar belevinni már az étkezésbe is a naranccsal.

2023. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Én pl a babot nem szeretem a pizzán. Narancsosat megkóstolnám, már csak kíváncsiságból is, bár nem hiszem, hogy az lenne a kedvencem.
2023. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem gyümölcs sós ételre nem való, legyen szó pizzáról, vagy svéd húsgombócról. A ketchup határeset, de az sem éppen autentikus hozzávaló.
2023. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Rétságon egy kimondottan ízletes étterembe vagy 8-10éve van barack obama pizza vagy valami hasonló nevű azon barack van. Semmivel se rosszabb mint az ananász, de a narancs nekem valahogy nem passzol.
2023. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek, hogy a narancs semennyire nem passzol a pizzára... Akkor már inkább az ananász.


"Mi a kérdés most ? Melyiket válasszam az ananászos vagy narancsos…"


De azért olvasni tudsz, ugye? A kérdés valóban ez, melyiket választanád inkább. A leírásban ki van fejtve, hogy miért vagyok erre kíváncsi. Kontextus!


#5 Akkor milyen szempontból mondják azt sokan, hogy az ananászt bűn rátenni a pizzára, véleményed szerint? Ha nem gasztronómia ez, akkor mi? De gondolom erre sem fogsz válaszolni, ahogyan az előzőre sem tetted, csak keresed, hogy mibe tudsz belekötni.

2023. márc. 17. 15:12
 10/14 anonim válasza:
47%
Én ananászosat enném, a narancsosat egyék a Fideszes 🍄
2023. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!