Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A házipálinka csodaelixir?

A házipálinka csodaelixir?

Figyelt kérdés
Az íze jó, boldog leszel tőle, gyógyhatású, hidegben felmelegít, összemelegíti a társaságokat, és mindenből lehet főzni.

2023. márc. 23. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Mivel toplistásak vagyunk alkoholfüggőségben, nem is értem hogy nem tudod magadtól a választ.

A pálinka nagy mennyiségben gyógyszer, kis mennyiségben nem isszuk

2023. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"és mindenből lehet főzni."

Ezt mégis hogy értsük? Nem, nem kóstolom meg a pálinkádat.

2023. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Csodaelixir.

Megfelelő mennyiség elfogyasztása után az ember perfect módon képes különböző állathangokat kiadni, akár több szólamban is.

2023. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Most viccen kívűl én kisebb betegségekre iszok. Fertőtlenít+ jobban alszom
2023. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ittam joviális öreg pálinkakocka jóvoltából olyan golden alma pálinkát, amitől az egész társaság ölelkezős lett, és ténylegesen a jóságé volt a pálya, nem a minél jobban beállásé. Jártam így Othello borral is, sima pet flakonos, át-átöntögetős, kupakot súlyszelep helyett használós módszerrel készült, spontán erjesztéssel a flakonokban. Betyár szeretet flash.


Kell mögé az ember, kell mögé a tudás, kell mögé a rettenetes odafigyelés, kompromisszummentes tisztítás és fertőtlenítés, és tökéletes türelem. Ha bármelyik nincs, elveszett a csoda.

2023. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én csodaszépet hányok tőle, már a szagától is. Mindegy, milyen fajta. Bár végül is néha ez is hasznos lehet :D
2023. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
83%
Nem, csak erős.
2023. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
37%
Igen. Mindenre jó, mértékkel.
2023. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dédmamám 96 évet élt! Mindig megivott egy stamp pálinkát naponta! Lehet azért élt olyan sokáig kitudja! Nem véletlen mondják kismértékben orvosság...
2023. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!