Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A magyarok miért vannak odáig...

A magyarok miért vannak odáig a kajájukért?

Figyelt kérdés

Zsír, hagyma meg pirospaprika...ez jelenti itthon a kulináris élvezetet? Még a nagy nemzeti "ételünk" a lángos is rengeteg zsírban kisütött kelt tészta.

Most komolyan kérdem én, szüksége van ezekre a magyaroknak?

Szerintem nem...



#zsír #olaj #moslék #Nemzeti eledel #bőzsír
2023. ápr. 20. 20:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Azért ezeknél sokkal többről szól a magyar konyha. Más nemzeteknek is vannak nehéz ételeik amikre büszkék
2023. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Mert változatos, finom, meg ugye hazai :)
2023. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Egyél tücsköt.
2023. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Más kultúráknál is így van szerintem, hogy szeretik a hazait általánosságban. Mert a sajátjuknak érzik.


De amúgy én magam sem szeretem a magyaros ételeket különben. El vagyok nélküle. Biztos vagyunk egy páran.

2023. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Sose rajongtam a magyar konyháért, de sokkal többről szól, mint amit te írsz. Rengeteg finom és igenis kulturális magyar étel (a desszerteket is ideértve) létezik.

Nem magyar szokás, hogy sokan szeretik a nemzeti ételeiket. Pár napja az olasz páromtól kellett végig hallgatnom egy elmélkedést, hogy melyik tésztaféle a legjobb és melyik régiókban készülnek (szerinte) a legjobb tésztás ételek. Egy nagyon jó dél-koreai barátnőm is annyit tud beszélni a hagyományos ételeiről, hogy az hihetetlen és nagy öröme, amikor minket, az európai barátait is megismertet egy-egy fogással.

2023. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vagyok oda érte
2023. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Én sem szeretem a zsíros ételeket, plusz kiskorom óta nem eszek semmilyen húst, csak csirkemellt. Viszont úgy gondolom, hogy a desszertjeink verhetetlenek, somlóigaluska, zserbó stb, ezek nagyon finomak, én imádom a magyar süteményeket. Amúgy nem rossz a magyar konyha, csak nem mindenkinek jön be, de ez teljesen normális, elvégre nem vagyunk egyformák.
2023. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%

Mert nagyon értenek mindenhez . Tudod ők találták fel a milánói makarónit meg a bolognai spagettit is ...

És nem lehet nekik ellent mondani, mert akkor ugranak .. Sajnos ostobák vagyunk és ennyi a lényeg .

Ja meg a pizzára is ketchupot teszünk...

Nincs több mondanivalóm . És istenítjük a gumis, fehér trappista sajtot is...

2023. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

"Zsír, hagyma meg pirospaprika."


Azért nemcsak ennyi a magyar konyha.

2023. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell feltétlenül tocsognia mindennek a zsírban. A magyar konyha megosztó, de rossznak nem nevezném.
2023. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!