Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Itt Magyarországon miért...

Itt Magyarországon miért nincs jó olaszos pizzéria?

Figyelt kérdés

3 éve Magyarországon élek de még nem találtam olyan helyet ahol jó pizza lett volna.

Az én kedvencem az így néz ki:

-Vékony tészta

-Oregánó

-Paradicsomos alap

-Sajt

-Sonka

-Gomba


A másik csalódásom a marha pörkölt, azt se találtam még egy étterembe se



2023. júl. 2. 16:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%
Már miért ne lenne? Ott a Kakas pizza Pesterzsébeten.
2023. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
98%
Bárhová utaztam eddig, mindenhol volt jó pizzéria. Nem csak Magyarországon, egész Európában. Az általad leírt recept egyébként nem olasz, legfeljebb te hiszed annak.
2023. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
Előtte hol éltél?
2023. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Több helyen dolgoznak olasz alapanyagokkal, olasz szakácsok, ennél több titka nincs, csak a te fejedben létezik, hogy Magyarországon nincs jó pizza.
2023. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Azért van jó pár hely ahol eredeti olasz pizzát sütnek.Marhapörkölt se luxuscikk hogy ne lehessen kapni.
2023. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sok van. Donna mamma, belli di mamma, bellozzo, igen pizzéria, panificio il basilico (világszinten 3. Díjas lett a pizzájuk) stb


Sok jó pizza van, de nem a gyorséttermeké. Utána kell keresni

2023. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

Itt a térkép a Nápolyi pizzás facebook csoportból, ami csupa kipróbált, jó pizzázót tartalmaz:

[link]

2023. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Van, a pizza me
2023. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Van több is. Nyitottak a határok, Olaszország nincs olyan messze, sokan készítenek olasz alapanyagú pizzákat.


Nekem bejött: Sempre-Szombathely, Black Bull-Szigetvár, Pizza Dellarosso Veszprém. Ezek eléggé olaszosnak tűnnek.

2023. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 LuckyLevi ***** válasza:
52%
A legjobb a Marxim. Olyan szószt adnak a pizzához, hogy az olaszok könyörögnek a receptért.
2023. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!