Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Érdemes kipróbálni a trojane-i...

Érdemes kipróbálni a trojane-i fánkot?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Finom és látványos is, de egyébként nagyobb a füstje mint a lángja.

Az itthon (legalábbis általam) ismert fánk tésztához képest kevésbé olajos, viszont olyan "kalácsosabb" vagy "piskótásabb" jellegű, nem is tudom hogy mondjam. Tömörebb, zömökebb tészta.

Nekem személy szerint a kicsit olajosabb, de felfújtabb, légiesebb, könnyebb itthoni tészta jobban bejön.

De a hely szép, egyébként nem rossz a fánk azért, nézzetek be ha arra jártok. A mosdók aranytiszták, már csak ezért is megérheti beugrani, úgyis meg kell állni valahol útközben. Arra figyeljetek, hogy a nagy reklámtáblákat most mikor legutóbb arra jártam, nem láttam az autópálya mellet. Lehet hogy a közelmúltbeli ítéletidők miatt rongálódhattak meg, nem tudom. Mindenesetre majdnem elmentem a lehajtó mellett, mert megszokásból a reklámtáblát figyeltem, és most nincs a helyén.

2023. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem nem jött be, pedig imádom az itthoni fánkot. Megfájdult a hasam tőle. Ha viszont útba esik akkor egy próbát megér :)
2023. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.
2023. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszolóval abszolút egyetértek, ugyanezt gondolom a tésztájával kapcsolatban.
2023. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem vagyok nagy fánk evő alapból, de nekem pont az jött be hogy nem úszik az olajban mint általában szokott. Ha már ott mész el mellette akkor mindenképp megéri egyszer kipróbálni, nekünk állandó megállóhely oda és visszafelé is. Egyébként van többféle sütemény is, nem csak fánk. :)
2023. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!