Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A kínaiak tényleg esznek...

A kínaiak tényleg esznek kutyák is vagy ez csak tévhit?

Figyelt kérdés
Furcsának tartom ezt az egészet úgyhogy a kedves válaszokat köszönöm. Üdv
2010. nov. 2. 10:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kutyát*
2010. nov. 2. 10:22
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

igen esznek, bár lassacskán kezdenek tanulni.


amúgy nem is ez a legnagyobb baj ,hogy kutyát esznek, mert más kultúra, hanem AHOGY eszik. gyakorlatilag azt vallják, hogy az adrenalin miatt porhanyósabb és finomabb lesz a kutya húsa. Ezért agyba főbe verik őket napokon keresztül és lenyúzzák a fejüket.


ez itt a gond.


múltkor láttam asszem napiszaron olyan videót ahol vagy kínaiak vagy japánok, de asszem kínaiak, úgy sütötték a halat, hogy élve megvagdosták és a testük felét alulról olajban ropogósra sütötték gyorsan.

Még élt amikor a tányérra tették. ki tudja meddig.


ez a fő gond, a HOGYAN.

2010. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Ja, tényleg az a baj, hogy hogyan.

mert akkor ha csak azzal lenne baj h megeszik, akkor a disznóevés is ilyen lenne, mert egy malac legalább olyan intelligens mint egy kutya.

2010. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen esznek és macskát is.Nemrég olvastam valahol,hogy törvény fogja tiltani a kutyaevést.
2010. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Én még azt is utálom,ha a rákot tezsik élve a főzővízbe.. kegyetlenségnek tartom igy végezni akármilyen állattal. Sokakkal ellentétben én nem itélem el őket,a kutyaevés miatt,indiában a tehén szent állat,mi meg lakmározunk belőle.. más kúltúra,csak azért érint érzékenyen minket mert háziállatként tartjuk.

Viszont ha ez tényleg igy müködik,ahogy előttem leirták az eléggé undorito és kegyetlenség.

2010. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tartományfüggő, meg melyik kínainak milyen az ízlése. (elég sokan vannak ahhoz, hogy mind egyen :D)

pl. volt egy cserediákunk, ő nem evett és azt mondta, szerinte undorító. talán még picit haragudott is, hogy feltételeztük róla.

2010. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
A hal és a rák hidegvérű állat. Szóval nem érez fájdalmat. Én is láttam olyan videót, hogy egy kínai vagy japán szakács fogta az akváriumból a halat és szépen levágta az egyik oldalát. Utána vissza tette az akváriumba a halat és a hal fél testel ott úszkált a vízben mintha mi sem történt volna.
2010. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2010. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Ja, tényleg esznek. Mondjuk ezzel nincs baj, nem értem, mért akarják törvénnyel tiltani.

Én is ettem már lovat, ami egyesek szerint undoritó és barbár, bár szerintem meg qwrva finom.Egyébként az ősmagyarok is ettek lovat, nemigaz?

Azonban MINDEN állatnak joga van a gyors és fájdalommentes halálhoz, legyen az hal, rák, kutya, disznó vagy csirke.

2010. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
Ez csak tévhit!!!
2010. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!