Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a neve ennek a "kenyérlepén...

Mi a neve ennek a "kenyérlepényfélének"?

Figyelt kérdés
Pár hete lehetett venni a Penny-ben ilyen tésztafélét, ami kerek vékony, mint egy palacsinta, de más az állaga és zöldséggel, hússal kellett/lehetett megtölteni, majd feltekerve kell fogyasztani. Nagyon finom volt és most szeretnék én saját kezűleg ilyet készíteni, de nem tudom, hogyan keressem, nem találtam eddig semmi olyat a neten. Ha tudjátok a nevét, esetleg receptjét, megköszönném!
2010. nov. 24. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tortilla?
2010. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pita?
2010. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tortilla? szerintem az

www.nosalty.hu-n beírod hogy tortilla és kidob receptet :)

2010. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem pita és nem is tortilla, valami "p" betűs ha jól emlékszem, de nem pita azt ismerem ez nagyobb, mint egy pizza lap, csak vékonyabb é puha, hajlékony tészta, nagyon fini volt!
2010. nov. 24. 16:29
 5/5 A kérdező kommentje:
A www.nosalty.hu-n megtaláltam PIADINA volt, már meg is találtam a receptjét, egyébként így recept alapján nagyon hasonlít a tortillához. Köszönöm a válaszaitokat! :)
2010. nov. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!