Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi lehet a neve ennek a kínai...

Mi lehet a neve ennek a kínai ételnek? Recept esetleg valakinek?

Figyelt kérdés

Pár éve ettem kint Angliában egy kínai gyorsbüfében és nagyon finom volt. Itthon azóta sem láttam és már ötletem sincs, hogy tudnám kideríteni mi volt az.

Talán marhahúsból volt, nagyon vékony csíkokra vágva (olyasmi, mint a gyufa), pirosas színe volt. Az íze nem volt csípős, talán kicsit édeskés. És nem volt az a szaftos étel!

Tudja valaki, hogy mi lehet ez?


Előre is köszi!


2011. aug. 1. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Na nézzük csak... Ezek közül hasonlított valamelyikre?


[link]

2011. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?


[link]

2011. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
IGEN! IGEN! IGEN!!!! Ilyesmi volt, mint a második link. Nagyon szuper vagy, köszi!!!! Most már legalább a nevét tudom és könnyebb a receptet megtalálni. Már csak az lehet a bibi, ha ez csípős... :-(((
2011. aug. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!