Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ki ismeri? Chicken tikka masala?

Ki ismeri? Chicken tikka masala?

Figyelt kérdés
Egy pár alkalommal már volt szerencsém enni chicken tikka masalat, ami ugyebár egy nagyon finom india étel. Naggggggggyon finom, úgyhogy most eszembe jutott, hogy milyen jó lenne tudni, hogy mi a receptje, és milyen jó lenne elkészíteni otthon. A kérdésem tehát, hogy tudja valaki ennek az eredeti receptjét? Mármint ne valami úgymond "koppincs" magyarosított receptre vagyok kíváncsi, az indiai receptre. Annyira örülnék, ha valaki ismeri és tudja, hogy hogy kell ekészíteni.:)
2009. febr. 2. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
en ismerem de ahoz koris kell az adja meg azt a jellegzetes izet! nem tudom magyarorszagon lehet kapni?
2009. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


[link]


Igaz angolul van, de nagyon jól be van mutatva, még én is értem (nem tudok angolul), ráadásul a felirat is van, hogy mikor mit csinál, milyen fűszerek kellenek bele, ugyhogy, ha te sem vagy egy angolfenomén, akkor ki tudod szótárazni!

Jó étvágyat :-)

2009. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is ismerem, Tescoban lehet kapni hozzá egy port, amivel könnyen és gyorsan meg lehet csinálni
2009. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tradicionális recept és elkészítésének módja, igaz angol nyelven.

[link]

2009. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz az! Nyammi-nyammi. Köszönöm. Máris megéheztem.
2009. márc. 30. 20:10
 6/6 anonim válasza:

Hát ha Pesten jársz ajánlom hogy néz be a IndiaCEnter-be. Terror házától kb 1 percre van. Én ott szoktam fűszereket venni. ott mindent megtalálsz.


[link]


Youtubon is sok klassz recept van. Onnan szoktam én is szedni az ötleteket :)

2009. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!