Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kinek mi a véleménye a Wasabi...

Kinek mi a véleménye a Wasabi étteremről Debrecenben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:51
 1/8 anonim válasza:
Jó drága hely. Legalábbis itt Budán
2011. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is a pestiben voltunk párszor, én nagyon szeretem.
2011. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is a pestit ismerem, gondolom a debreceni is ugyan olyan... Én nagyon szeretem(szeretem a japán kajákat), de tényleg drága hely...


Szóval nagyon jó(feltéve, hogy szereted a japán kaját) és elég drága...



www.wasabi.hu

2011. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem is nagyon jó hely, és cseppet sem drága, hisz nagy a választék, és annyit ehetsz, amennyi belédfér. ^^
2011. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nagyon jó, párszor voltam lent w-ban, illetve rendeltem is
2011. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi a budapestiben voltunk, de a debreceni is ugyanaz. Életemben nem ettem még annyit amennyit ott, De mivel könnyű kaja egy óra múlva már nem éreztem telinek a gyomrom! Jók a kaják és a választékhoz képest elfogadható az ár! igaz kicsit soknak tűnik a 4-5000 Ft személyenként, de megéri!!!!!
2011. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. márc. 7. 21:52
 8/8 anonim válasza:

Én voltam a debreceni Wasabiba, én az étlapról rendeltem.

Szerintem elsőre talán ez a jó megoldás, mert így kipróbálsz

egy két dolgot, és rájössz, mi milyen. Ezt csak azért mondom, mert vannak fura dolgok is és ha én össze vissza

ettem volna mindent a futószalagról, akkor lehet mennem kellett volna gyorsan a wc-re. :) Meg kel szokni, elsőre nekem kissé fura volt, aztán ettem többször is sushi-t és megszerettem. Főleg a rizs nagyon finom, nem tudom milyen fajta lehet, vagy hogy készítik, hogy ilyen édes lesz. Még annyit mondok, hogy a japán zöld tea forró, és cukortalan. A koreai csípős leves meg tényleg csípős. Remélem tudtam segíteni. Ha vevő vagy a különlegességekre, megéri kipróbálnod.

2011. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!