Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Létezik-e még kubai narancs,...

Létezik-e még kubai narancs, ha igen miért nem lehet már kapni Magyarországon úgy mint régen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 17:31
 1/5 kanóc ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehetne eladni. A kubai narancs egyetlen előnye az volt, hogy rubelért kaptuk, nem dollárért.
2011. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !
2011. márc. 9. 18:12
 3/5 anonim válasza:
100%

Nem igaz. Mármint, hogy csak azért volt előnyös, mert rubelért vettük. Én nagyon szeretem, még most is emlékszem az ízére. Nagyon finom volt, és tényleg nagyon sok vitamint tartalmazott. Ezen kívül, bár meghámozni nem nagyon lehetett, mi négyfelé vágtuk, és simán ki lehetett így enni maradéktalanul a gyümölcshúst.

Úgyhogy én nagyonis hiányolom.

2013. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pntsz válasza:
100%
Én is hiányolom,olcsóbb is volt mint a "rendes"narancs,nekem jobban is ízlett.
2013. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lénarancs volt, nagyon finom édes, egy narancsnak 1 dl leve is volt. Nem tudom, miért nem hoznak be a rendszerváltás óta.
2022. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!