Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek. Mitől ilyen...

Szerintetek. Mitől ilyen finom a kávé a Starbucksban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 16:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A szerintetek szó után vesszőt akartam írni, elnézést.:)
2011. máj. 7. 16:50
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem szar. De ízlések és pofonok...
2011. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem Pesti vagyok, meg ha ott van dolgom se járok a Starbucks körül, úgyhogy még nem volt alkalmam elmenni. Csak Prágában voltam Starbucksban eddig és akkor forrócsokit ittam, ami életem legfinomabbja volt. Kávéjukat még nem kóstoltam, de biztos az is annyira finom mint a forrócsoki. Kíváncsi vagyok rá, szeretném kipróbálni ha lesz alkalmam végre elmenni. :)
2011. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Mert frissen lefejt egérg*cit is adnak a kávéhoz.
2011. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ez olyasmi lehet, mint a Coca-Cola titka. Annyi a válasz rá, hogy valamit nagyon eltaláltak benne és hétpecsétes titok. :)
2011. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
91%

Én áprilisban próbáltam ki a kávéjukat, de annyira nem jött be. Ugyanakkor érdemes megemlíteni, hogy a Starbucks ún. fair trade (azaz méltányos kereskedelem) szerint dolgozik,lehet, hogy ez is számít, hogy jobb minőségű alapanyagot vásárolhassanak.

(Tuti, lesznek legalább 3-an, akik kételkednek abban, valóban méltányosan működik-e a Starbucks, de miután ezzel kampányolnak, és díjakat szednek be emiatt, gondolom, csak vannak olyanok is, akik ezt az állítást alaposan leellenőrizték.)

2011. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lerienn válasza:
38%
úgy hívják, hogy pénz... és ahol pénz van ott könnyű megteremteni a feltételeket, meg a jó alapanyagot... szereintemis finomak
2011. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az aromák, amiket használnak azok a finomak.

Nekünk olyan kávégépünk van itthon, ami kávébabból csinál kávét (azaz közvetlen a kávé lefőzése előtt darálja a kávét), kaptunk babkávét a starbucksból...

Nem voltam elragadtatva. Semmi extra (csak az ára). Ezek után is a Semirem-ből fogjuk venni a kávét.

2011. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy azt raksz bele, amit szeretnél.
2011. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
*azért
2011. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!