Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ittál már Kígyópénisz pálinkát...

Ittál már Kígyópénisz pálinkát? Milyen az íze? Nem kell mondanom, hogy ázsiai ital.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 22:59
 1/7 anonim válasza:
ez ugyan az a szitu lehet mint a kukacos tequila h van benne egy bazi nagy rovar(darab/testrész) és csak egy kicsit aromásabb lesz tőle a cucc :)
2011. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja, van benne egy nyúzott kígyó, a pöckössel. :)

Azért nem szívesen ülnék le egy palackozott kígyó mellé inni...

2011. máj. 13. 23:43
 3/7 anonim válasza:
Én ittam kigyópáleszt (Ázsiából hozott, azon belül vietnami) és valami borzalmas volt az íze, bár én utálom az összes pálinkát. Egy ép kígyó volt az üvegben, nem csak a pénisze. Most próbáltam utánanézni google-n, hogy létezik-e egyáltalán kígyó pénisz, de semmit nem találok. Hol hallottál erről? Nem hiszem, hogy van kimondottan ebből készült pálinka.
2011. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pálinka nem kígyópéniszből készült csak benne van a pálinkában mint neked anno az a kígyó :D
2011. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kígyónak nincs pénisze de részletkérdés!
2011. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Travel Channel egyik műsorában láttam kb 1 éve. Egy fickó utazott Ázsiában, és egy fura pinceszerű bárba ült be, ahol az egyik ázsiai ismerősével ivott, talán A szomjas utazó volt a címe. Biztos abban volt. Hoztak neki egy átlátszó üveget, televolt pálinkával és volt benne egy fehér kígyó. Most hogy a pénisz alatt a csörgőjét vagy milyét értik azt nem tudom.
2011. máj. 14. 00:39
 7/7 anonim ***** válasza:

ja a kigyonak nincs penisze, sporaval szaporodik.

idiota... van penisze hemipenis-nek hivjak

2011. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!