Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Legjobb pizza/étel Velencében?

Legjobb pizza/étel Velencében?

Figyelt kérdés
Hamarosan nyaralni indulunk, és ennek a részét képezi egy látogatás Velencében, és azt szeretném kérdezni, hogy mit tapasztaltatok, hol adják a legfinomabb pizzát, illetve hol-mit érdemes enni Velencében? Köszi előre is a válaszokat! :)
2011. jún. 11. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi most jöttünk haza Velencéből.Mindenképpen egyél olasz fagyit mert isteni finom.Hogy hol vegyél? Nos az utca nevét nem tudom,de egyedül ott lehetett kapni 1.20 euróért 1 gomboc fagyit,Minden máshol 1.50 euró volt.Pizzát is ettem(bolognai pizzát) de nem voltam elragadtatva tőle.Itthon a donpepében finomabbakat eszel.Viszont a tésztás ételeik nagyon finomak.Nem olcsó,mert 1 pizza olyan 7-10 euró között mozog.Hogy hol egyél? Azt ugyis látni fogod.Amelyik étterem a legszimpatikusabb.(elég sok van szinte egymás mellett)

Jó nyaralást

2011. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, eldugott utcákat keressetek, mert a forgalmasabb helyeken csillagászati áron lehetnek...a fagyit tényleg ne hagyjátok ki, és a pékségekbe is érdemes betérni, mert isteni finomságok kaphatóak:)
2011. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, és várom a továbbiakat! :)
2011. jún. 11. 16:30
 4/16 anonim ***** válasza:

A legjobb velencei pizzát nem az olasz Velencében, hanem a magyar Velencében eszed :))

Ettem az olasz Velencében is, de az 10 euró volt fejenként és a kenyér-része üvegszerűen kemény volt, megvágta az ajkamat. Az olaszok egyedül a tészta-félékhez értenek.

2011. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem csak rossz helyet fogtál ki. Mi több helyen is olyanokat ettünk, hogy szinte megszólaltak. azóta nemis ettem itthon, csak ha én sütöm, bár az se közelíti meg az olasz pizzát.

Kérdező: hova mentek még Olaszországon belül?

2011. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Olaszországon belül csak Velence, mivel alapvetően Isztriában töltjük az időt, csak áthajózunk Velencébe is.
2011. jún. 11. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Velence nem a pizzájáról híres, kedves válaszolók...Velencében friss,tengeri halakból,kagylókból,rákokból készült ételek isteniek..valamint a tésztafélék természetesen, no meg az igazi tiramisu is velencei :)

és tényleg ne a turistáknak szánt vonalon,tereken menjetek étterembe,1részt ott 10szeres áron adnak bármit is, másrészt 10ed olyan minőségű, gondolj csak itthon,Pesten a váci utca környékére..a lehető legrosszabb ételek a lehető legdrágábban, de ebben -még- nem egyedülálló a mi fővárosunk, tehát a turisztikai csomópontok,sétálóutcák erről híresek a világon szinte mindenhol..kicsit barangoljatok,kalandozzatok, aztán előbb-utóbb belebotlotok valami kellemesbe :D jó utat, ciao :D

2011. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Grazie mille :) !
2011. jún. 11. 19:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Én jópárszor voltam Velencében de jó pizzát én még ott nem ettem!
2011. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem, a pizza kilőve, inkább tészta és tenger gyümölcsei, rizottók, pékáruk, fagyi. :)

Ha bárki jártas Isztriában (Vrsar, Pula, Rovinj), egy másik kérdésben felvetettem, hogy ott mit érdemes ennem, szívesen venném arra is a válaszokat! Természetesen ide is várom a további tippeket, konkrét vendéglő-étterem-bár neveket, utcaneveket is fogadok! :)

2011. jún. 12. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!