Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miért van ekkora felhajtás a...

Miért van ekkora felhajtás a Mc Donald's körül?

Figyelt kérdés

Amerikában miért perelik sorra az éttermeket, hogy elhíznak tőle az emberek, káros, növeli a koleszterint, stb? Ha valaki nem akar ott enni, ne tegye, de milyen jogon mondja meg nekem azt valaki, hogy az éttermet, ahol én eszek, azt igenis zárják be?

Bezzeg ha ki lenne írva, hogy ugyanezeknek az embereknek tilos bemenni oda, akkor meg azért perelnék őket, mert diszkriminálják őket.


2011. jún. 12. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
mert hülye emberek mindenhol vannak.
2011. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában minden s*arért perelnek. De szerintem azért hizlal, mert nem természetes eredetű élelmiszer, és ezt nem írják ki nagy betűkkel.
2011. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amrikában bárki bárkit beperelhet unatkozásból is..
2011. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd nem sokára itt is lehet már perelni.Most fogják kötelezni,hogy drasztikusan csökkentenie kell az ételei kalória,szénhidrát,és sótartalmát.Nem tudom mit fog csinálni..Egyébként Én is imádom a mekis kaját,de mivel cukorbeteg vagyok,nagyon de nagyon ritkán ehetem sajna.
2011. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mekibe menni gáz. Igénytelenség. (És lehet leszázalékolni)
2011. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó példa erre az, hogy nem volt eredetileg a fűnyíróra ráírva, hogy működés közben ne nyúlj a késhez!

Már rá van írva, mert ezért valaki istentelen sok pénzt nyert egy per során, mivel odanyúlt. És a gyártó volt a hibás,mert nem volt benne a kezelési útmutatóban. Ez Amerika...no comment.

2011. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igaztok van egyébként, az utolsó példáján nekem is eszembe jutott egy eset, amikor az USA-ban valaki vett egy mikrót, és a téli hidegben kintről bejövő havas macskát belerakta, ami kidurrant, és ő is sok pénzt nyert, mert nem volt benne a manualban, hogy élő állat melegítésére nem alkalmas. Akkor nagyjából értem már.

2011. jún. 14. 11:54
 8/9 anonim válasza:
én azt halottam, hogy Amerikában volt egy olyan hölgy vagy férfi (nem tudom), aki a macskát beletette a mikróba megszárítani. A macska persze meghalt, és azzal az indokkal indítottak pert, hogy nem volt ráírva, hogy macskát betenni tilos. Így persze megnyerték a pert.. xĐ
2011. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, erről beszélek. Teljesen hülyék az emberek.
2011. júl. 2. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!