Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol van Mo. -on a legjobb...

Hol van Mo. -on a legjobb kínai étterem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 21:39
 1/9 tetro ***** válasza:
88%
IX. ker., Wang mester
2011. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt ajánlom.
2011. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a Hubay Jenő térnél, a 196-os megállóban van a kedvencem. De ahova semmiképp ne menj: a Mester utcába. Lehet, hogy több is van, és van amelyik jó, most nem emlékszem melyik a rossz, de ez annyira rossz, hogy a biztonság kedvéért megéri kihagyni a többit is. Szóval ha kedved támad enni egy kis kínait, és a táblán azt látod, hogy Mester utca, menj tovább! Különben lehet egy életre kiábrándulsz a kínai kajából
2011. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségetek:)!
2011. jún. 15. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
blaha lujza térnél isten ments!!!ott dolgoztam....a rothadt húst adták...
2011. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én is Wang mester éttermeire szavazok:

[link]

[link]


Wow, tényleg eladják a rohadt húst egyes helyeken? Azt hittem ez csak városi legenda, mit csinál akkor az ANTSZ???

Kedves előttem szóló, hívd fel őket ha ilyet tapasztaltál!

2011. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen sajnos eladják.nem mindíg...általában azért normálist adnak de ha esetleg nem megy jól az üzlet és ami pár nappal előtte megmaradt hús.(állapotától függetlenül) eladják. ANTSZ nem hiszem hogy csinálna valamit nincs sok bizonyíték.
2011. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Budapesten a Kilenc Sárkány.

Győrben a Fei Fei.

2012. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez igaz, én akármikor ott ettem (Blaha) fostam egy napig, Csepelen van kettő is, és mind a kettő el is kerülendő!

Viszont a Zugló-vasútállomásnál van egy, kis kék épület, nem a legfinomabb, (mivel Wang mester verhetetlen), de a legjobb ár/finomság arányú ételek. ;)

2012. okt. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!