Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a melyik a legjobb...

Melyik a melyik a legjobb étterem ahol sushit lehet enni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Állítolag a Kispesti laguna étteremben finom.És megrendelheted és házhoz hozzák.

www.la-gunaetteremkispest.hu

Nézd meg hátha!

2010. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kecskeméten van olyan étterem ahol finom sushi van?
2010. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Wasabi!!


(Budapesten lakom, a Nyugati környékén van egy... :D)

2010. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már ettem a Wasabitól és a Takebayashitól, de azt kell mondjam, hogy nekem a Takebayashi (Bambuszliget Étterem) jött be.
2010. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jó minőségű sushit szeretnél enni Budapesten ezt véleményem szerint ezekben az éttermekben teheted meg,

Sushi sei : Bécsi út 38-44 www.sushisei.hu

La-guna sushi bár : Üllői út 252. www.lagunasushibar.shp.hu

Kyoto : Roosevelt tér : www.kyoto.hu (elég drága)


Ahol a pénzedért a legjobbat kapod ezek közül a La-guna sushi.


Javasolnám ha szereted a sushit és teheted próbáld ki az összes éttermet, de abban biztos vagyok hogy a végén te is ezen 3 közül fogod kiválasztani a favoritodat :)

2010. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A fuji a kategoria legjobbja, de ha jol akarsz lakni, akkor arra a gatyad is ramegy. Mondjuk nem veletlenul..

Ha masfajta japan etelek is erdekelnek akkor ajanlanam a daikichi-t, budan a meszaros utca 6-nal, a delinel

2010. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó :

A fuji dolog igaz, viszont már ők sem a "régi szép" idejüket élik. Abroszos japán étterem, tatamival stb.. első osztály. Daikichi : kajaszag, sushi nincs, tradicionális japán meleg konyha, fapados mint japánban.

Szerintem még mindig a Sushi Sei, La-guna sushi, Kyoto a legjobb. Ebben a sorrendben :)

2010. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon valószínűleg a Nobu :D Kár hogy nem megfizethető..
2011. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14:29: A daikichiben ez a szep:) Azert mentem oda neha, mert Japanra emlekeztetett. Kis, csaladias hely, nagggggyon finom, nem "kommersz", felkapott etelekkel. Imadom, bar egy-egy latogatas utan a kovetkezo hajmosasig arad belolem a kajaszag es tiszta olajos lesz tole a borom:D De megeri!
2011. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem sushiból az Okuyama no Sushi a legjobb. A kolsy üzletház alagsorában egy kis eldugott helyiség, nagyon hangulatos hely és egy igazi japán sushi mester készíti a fogásokat, aki 15 éve űzi ezt a szakmát. (És anyira japán, hogy nem is beszél magyarul :D)
2011. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!