Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Létezik olyan internetes...

Létezik olyan internetes áruház, ahonnan keleti (főleg kínai és japán) élelmiszer-alapanyagokat lehetne rendelni? Megadnátok a címét?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 07:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha valaki keresne ilyesmit, én közben találtam egyet:

[link]

2009. márc. 30. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiper-Szuper marketekben is hozzájuk lehet már jutni,de attól függ mire gondolsz,mert azért nem mindent lehet sajna nálunk még kapni.

Ha csak japán édességeket szeretnél(pölö pocky,vagy kifejezetten japán ütatők cukrok stb),akkor pesten a Sakurazakaba kell menni

Itt sushi és sarimi készítéséhez tudsz vásárolni

[link]

Ennyi sajnos,sehol semmi,nagyon nem vagyunk még otthon ebben.Annyit tudsz még tenni max,h beugrasz egy kínai vendéglőbe vagy boltba és kifaggatod,az ázsiai eladót,h ő honnan szokta venni,mert bizti csinálnak tradi ételeket ők is:))

2009. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, olyasmire gondoltam, mint a link, a pocky szerintem nem kifejezetten minősül élelmiszer-alapanyagnak :-)

Elég elképzelhetetlennek tartom, hogy az ázsiai éttermek nem külföldről importálnak nagy tételben. Ha mégsem így lenne, akkor valószínűleg olyan helyről, olyan mennyiségben rendelik be a hozzávalókat, hogy az földi halandó számára nem hozzáférhető :-)

2009. ápr. 6. 09:31
 4/5 anonim válasza:
www.szaku.hu - itt a webshop. Ez többnyire japán.
2009. szept. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
köszi
2010. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!