Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni kínai kaját?

Figyelt kérdés

A filmekben szokott lenni, hogy dobozos kínai tésztát esznek pálcikával. :) Magyarországon is van ilyen? Melyik városban?


[link]


2011. júl. 23. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen tésztaleveseket lehet kapni mindenfelé szinte, csak épp nem dobozban van hanem olyanban mint a nagyobb joghurtok is. Vagy zacskós amit otthon leforrázol és kész is. Dobozosat még nem láttam.
2011. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az én környékemen nem is egy kínai kajálda van...
2011. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hol laksz? :)
2011. júl. 24. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A bátyám cége csinált kb egy éve ilyen kínai take-away dobozokat, tudtommal magyarországi étteremnek adták el, ha gondolod, megkérdezem, pontosan hol van az étterem :)


Tessa

2011. júl. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a Wasabi szállít ilyen dobozokban, de ők a japán-thai vonalat képviselik. Viszont egy thai tészta 8nem a plázás) helyből ezerszer jobb, mint a kínai nekifutásból.
2011. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Nem akarok reklámozni, de pl. Szegeden lehet a WOK n' GO-ban kapni ilyen dobozokat


[link]

img_1901-es képen látható a doboz, a csaj keze alatt(sajnos jobb képet nem találtam)

2011. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én városomban a Spar-ban van kínai kajálda, ott elvitelre szoktam kérni. Állítom, hogy ott a legfinomabb.^^ De hogy igazi kínai ételt hol lehet kapni, arról nem tudok. Persze szokott lenni ázsia-hét a Lidl-ben, Aldi-ban és ilyenkor vannak "poharas" levesek stb...
2011. aug. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!