Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spider pan! Mi a véleményetek...

Spider pan! Mi a véleményetek a topshop-os termékről? Mik a tapasztalatok? Esetleg a TESCOS Thomas edényekről amik most akcióban vannak nagy kedvezménnyel is igen húzós összegért. Van véleménye, vagy inkább tapasztalata valakinek ezekről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos én a tescoban vettem "akciós" edényt.. de hogy őszinte legyek 3 sorral odébb kb azonos minőségű (csak nem nagy márkanevű) edények voltak fele árban akár.. egyenlőre mindkettő ugyan úgy teljesít. meglátjuk tartósabb lesz-e az "akciós"
2010. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk a szuper Dubletta 3 főzés után KUKA, feljött az űrteknológiás 1000 rétwgü teflonbevonata. Többet soha nem veszek telefonos reklámos szarokat az ár 80%a a reklám
2010. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Tescoban semmilyen akciós edényt nem vennék, soha többé. Még élt a pontgyűjtés, mikor visszavittem az üveg fedős serpenyőt, mert a teflon az oldalán jött le. A hölgy engem oktatott ki, hogy jobban kellene vigyázni az edényre. Kicserélték, de sajnos vettem egy másikat is. Sajnos az már akkor kezdett hólyagosodni, mikor az akció lement. Azóta nem mentem reklamálni. De azt hiszem nem fogok hasonló esetben a Tescóban sem vásárolni!!!! Sokkal rosszabb minőségű termékeket árulnak!!!!!!
2011. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!