Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Görög fánk recept megvan...

Görög fánk recept megvan valakinek?

Figyelt kérdés
A múlt heti Meglepetés magazinban találtam a Lukumadesz nevű görög fahéjas-mézes fánkot.Most lejöttünk hétvégére a vőlegényemmel a szüleimhez,és elfelejtettem lehozni az újságot,pedig anyummal megbeszéltük,hogy kipróbáljuk ezt a fánkot.Légyszives,akinek megvan az újság,és a recept,leírná nekem?Ezer hála,és köszönet!
2011. aug. 5. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ejj, itt a 21. század, minden egy karnyújtásnyira tőlünk, nem kell újságokra hagyatkozni szerencsére már.

[link]

2011. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a fánkot, de amikor tavaly Görögországban voltunk, annyira jó illata volt, amikor sütötték, hogy nem tudtam megállni, hogy ne kóstoljam meg. Hát valami fenséges.


Ne haragudj az OFF-ért kedves kérdező, de néhány kérdésem nekem is lenne, azokhoz, akik esetleg már elkészítették:


- Mekkora bögre? Hány dl?

- Nem vagyunk édes szájúak. A fánk meg melegen igazán jó. Ha elkészítem a masszát és többször sütöm ki, az jó?

- Méz szirup méz és víz aránya?

2011. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2,5 dl, víz meg méz legyen fele fele.
2011. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!