Szeretitek a sushit?

Figyelt kérdés
Aki szereti,miért szereti,aki meg nem az miért nem?
2009. ápr. 9. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
imádom. a vegetárius szushit szeretem :)
2009. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Még soha nem ettem, de nagyon ki szeretném próbálni!
2009. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer már ettem, de nem ízlett. Lehet, hogy rossz helyen ettük, nem tudom, de nem jött be. Erre szokták azt mondani, hogy se íze, se bűze.

Utólag hallottam, hogy többféle mártogatni valóval kellene kínálni, itt csak zöld torma volt hozzá.

2009. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Szia én még nem ettem de nem is fogok!

Sokan azt mondják hogy fu de finom "divat kaja"

Szivesen meg kostolnám de igazából nem merem!

2009. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem merem megkóstolni...a halasat meg aztán pláne nem!!Lehet az avokádós vagy vmi vega jobbna bejönne..de ki tudja!:)
2009. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én nagyon szeretem, kár h ilyen b. drága

Asszem megnézhetnék egyszer már ilyn egyél amennyit bírsz egy zsák pénzért féle japán éttermet is.


Előttem sokkal válaszolónak: csak wasabit kaptál? nem mondom tényleg rossz helyen próbálkoztál. Ehez még járna szójaszósz, ecetesgyömbér.


De am, akinek ez nem adja, annak javaslok egyéb japán kaját az étlapról, lehet h az jobban bejön, és arról az oldalról is meg lehet közelíteni a japán konyhát.

2009. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyszer ettem,de olyan gyomorfájásom lett tőle,hogy többet nem eszek,az tuti.
2009. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a vega sushi nem jön be:S

A sima jó cska a szójaszószt nem szeretem ezért azt kiszotam hagyni.Életem első sushija,am fagyasztott volt,sparban vettem,de ritka rossz volt,az alga olyan rágós volt h azthittem viszontlátom szegénytXD

2009. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom! Évente egy-két alkalommal szoktam enni, de mindig nagyon jól esik. A kedvencem a nigiri.
2009. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pistosz35 válasza:
Én szeretem a sushit. Hetente járok.
2011. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!