Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szeretitek a frissen kisült...

Szeretitek a frissen kisült kiflit ( az bolti tejes asszem) Ahogy beleharapsz egyszerre puha is még egy kicsit meleg és egyben ropogós! Imádom *-* ti nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a kiflit, mert szerintem ehetetlenül száraz (bár lehet, hogy ez csk a mi "boltos" verziónk..). Sőt, ha pogácsát sütök, azt is halványan, puhán veszem ki, nehogy ropogjon (nincs protkóm, csak így szeretem)...
2011. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:)))))
2011. aug. 24. 15:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Valami isteni, mikor kiveszem a sütőből! :)

Merthogy sosem veszek boltban már vagy 3 éve se kenyeret, se kiflit, se zsemlét, pont amiatt, mert némelyik olyan száraz volt, mint a fene.

2011. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! A leírásod alapján már csorog is a nyálam és azonnal be is falnék egyet, ha lenne nálunk is ilyen.
2011. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pont most eszem, túrókrémmel
2011. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ropogósan,csak ha puha.A zsömle illatát imádom én is,de ha ropogós nem,mert nem lehet normálisan vajazni,meg belül tök üres.
2011. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Amiről te beszélsz utolsó, az a vizes zsemle, a tejes sosem üreges belül.
2011. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy vizes vagy tejes,nálunk nincs kiírva ,csak hogy zsemle.
2011. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mifelénk olyan kiflik ideje már lejárt. A mostaniak ehetetlenek.
2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

jó kiflit nehéz találni, puha finom zsömle nekem a spáros szendvics zsömle jön be, helyben sütik és sokszor sikerül elcsípni, mikor hozzák ki épp forrón - wáá imádom, teavajjal, téliszalámival


régen faluban laktam és a diszkó mellett volt egy pékség :D pont akkor sültek ki hajnalban a kiflik, kenyerek, mikor a diszkónak vége lett és éhesen özönlött ki a józanodó tömeg - olyan illat volt, hogy egyből elfogyott az első sütés mindig, na az szenzációs ízű volt

2011. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!