Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen hagyományos amerikai...

Milyen hagyományos amerikai recepteket ismertek?

Figyelt kérdés

Párom nagybátyja kint él Amerikában, hamarosan hazalátogatnak hozzánk. A felesége Wisconsini, van két kamasz gyerekük. Arra gondoltam, hogy a hagyományos magyar ételek mellé kínálnék pár amerikai fogást is. (ha véletlen nem nyerné el tetszésüket a hazai ízvilág, ne maradjanak éhen)

Egyedül csak az almáspitéjüket ismerem, többször is sütöttem már, és tényleg istenire sikeredett. Van egyéb tippetek, hasonlóan finom és laktató ételekre? (Nem McDonalds-os kajákra gondoltam. Ők azon kevés család egyike, akik rendszeresen főznek otthon is.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. aug. 30. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Brownie, Amerikai palacsinta, amerikai kaposztasalata,Amcsi fank,bundas kalacs eperrel,sajtos-tejfolos krumplileves,klasszikus tonhal salata,sutotokos-dios muffin,Ezeket esszuk , itt elunk amerikaba ! Szerintem probald ki oket nagyon finomak minden amerikai kedvencei!
2011. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meet pie-húsos pite.

Az angol tanárnőnk külföldön élt gyerek korában,egyik órára hozott,isteni!:D

2011. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. szept. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!