Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A McDonald’s-os húspogác...

A McDonald’s-os húspogácsát Amerikából hozzák? Ott gyártják? Vagy itt Európában?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 19:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
magyarországon
2011. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hogy hoznák amerikából? Van magyar állattenyésztés és húsüzemek.Ha azok nem tudják ellátni akkor jöhet európából.
2011. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
csirkét még külföldre is innen visz a mcdonalds, valamint szószokat
2011. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
59%

ÁÁÁÁ

MC Donald's és hús egymás után xddd dholélszte az a "hús" az E betűs mesterséges ízfokozók különleges keveréke .......

2011. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

azért kérdezem, mert láttam dokumentum filmet, hogy hogyan készül ez amerikában, és hogy ragaszkodnak ahhoz is, hogy egyforma ízű legyen MINDENHOL!!!!

ezért kérdeztem, hogy ez Európára nem vonatkozik?

és honnan tudjátok, hogy tuti itt készül?

2011. okt. 13. 19:29
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

nem érné meg amerikából idehozni.

A colát is itt csinálják, pedig amerikai

[link]

2011. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ugyanaz legyen az íze, mint az amerikainak, átúsztatják az Óceánon a marhákat, és itt Magyarországon készítik a húspogácsát!
2011. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

remélem itthon nem vágóhídi nyesedékből csinálják.

eddig sem ettem ott, de most már a családom egy tagja sem teszi be a lábát többet!

2011. okt. 13. 19:40
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
pedig a magyar marha,csirke jobb mint az amerikai,mert itthon tilos halliszttel eteni,antibiotikummal teletömni és szteroidokkal felfújni.Ami az USA-ban normális
2011. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

kedves 19:31

arról nem szól a linked, hogy a húspogácsát hol készítik!

legalább is én nem találom!

a csirkehúst látom csak!

szerintem a húspogácsát Amerikából hozza a cég.

cáfoljon már meg, ha tud valaki, teljesen kiborított a sok film, amit erről láttam.

2011. okt. 13. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!