Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen étkezési szokásaik...

Milyen étkezési szokásaik vannak a KÖZÉPKORI VIKINGEKNEK?

Figyelt kérdés

Azt a házit kaptam töriből hogy készüljek egy kis előadással a VIKINGEK ÉTELEIRŐL, ÉTKEZÉSI SZOKÁSAIRÓL . Nem tudok készülni mert a googlén egy nyamvadt lap sincs a középkori Vikingek étkezéséről. :( Én csak a legfőbb dolgokat akarom kiírni ( Mit ettek, hogyan, hogy készítették el, és hogy milyen étkezési szokásaik voltak). Légy szíves aki tud olyan oldalt ahol mindent meglehet találni a Középkori Vikingek étkezéseiről vagy tud valamit róla az írja meg! :) Nagyon fontos lenne!

A válaszokat előre is nagyon nagyon köszönöm! :)


2011. okt. 23. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ez elég részletes egyébként az első találat arra, hogy "vikingek étkezése"

2011. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megnyitni :( Nem akarja megnyitni:((
2011. okt. 23. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igy ird be a google. Vikingek kulturája és szokásaik. Én itt találtam. Olvasd végig. Sok mindent megtalász.
2011. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 26. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!