Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ettél már chow meint? Szereted...

Ettél már chow meint? Szereted vagy sem, miért?

Figyelt kérdés

Vagy ha még nem ettél, kipróbálnád-e?

Ez egy kínai étel csirkehússal, sokféle zöldséggel, sült tésztával. Nem is nehéz elkészíteni, ha van wok és szójaszóz a konyhában. :)

[link]


Egyébként a Tesco-ban is lehet kapni a fagyasztott készételnél, kb. 400 Ft-ért egy adagot.


2011. nov. 26. 07:20
 1/3 mustafa33 ***** válasza:
Kutyafajtának hangzik, biztos csirke?
2011. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos. Nem csau-csau, hanem chow [炒], mint "sült/pirított". :D
2011. nov. 28. 06:54
 3/3 anonim ***** válasza:

En ettem mar. Hogy a Tescos milyen, nem tudom. Az ilyen csomagolt, elore elkeszitett kajak alt. eleg muanyag izuek, szoval ha megveszed a fagyasztottat, nem biztos, hogy azt az izvilagot kapod, ami igazabol a chow mein.


Nalunk itt kulfoldon lehet kapni a kinaiban. Eheto, de nem a kedvencem. Szerintem nehez jo kinai kajat csinalni otthon, mert tapasztalat kell hozza, hogy jol sikeruljon. En ritkan csinalok itthon kinai kajat, egyebkent jo szakacs vagyok, de a kinai nem nagyon szokott sikerulni. Ez csak ilyen koret, szoval onmagaban ne varj sok izt.

2011. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!