Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi az a zsákbamacska leves?

Mi az a zsákbamacska leves?

Figyelt kérdés

Szombaton kirándulni voltunk Dobogókőn, és az egyik panziónál ki volt írva hogy zsákbamacska leves 1250 Ft. Kíváncsiságból rendeltünk egyet és hát ilyen savanyú, csülkös babos káposztát kaptunk jó sok vízzel felengedve. Már amikor a pincér kihozta akkor is figyelt a tetején egy döglött bogár, később amikor kavargattam feljött az aljáról egy nagy lepke. Ekkor elment az étvágyam és a zsíros bőrdarabokat kihalásztam és egy éhenkórász macskának dobtam aki a közelben ólálkodott így legalább ő jól járt. A pincér később megkérdezte miénk-e a macska.


Kérdés mire kellett volna számítanunk a leves alatt? Ti szóvá tettétek volna?


2009. máj. 17. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szóvá, már az első döglött bogárnál. Vissza kell küldeni, nem kifizetni, ha szemtelenek, ÁNTSZ-nél bejelenteni. Melyik volt az, hogy legalább e lap olvasói ne menjenek oda? A zsákbamacska biztos nem tücsköt-bogarat kell, hogy jelentsen!
2009. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így nevezték el a héten maradékokból összekutyult moslékot.

Tényleg nem lett volna szabad ennyiben hagyni, már amikor kihozta a pincér, és ott megláttad, szólni kellett volna, hiszen akkor ott, rögtön kezelni lehetett volna a problémát, és nem az lett volna, hogy nem ízlett a leves, és utólag beletetted a bogarakat, hogy ne kellejen kifizetni.

Sajnálom, hogy ilyen van, hihetetlen, és van pofájuk 1250Ft-ot elkérni???

Pfff...

2009. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet edig max a menzán láttam:P mifelénk azt bizarr levesnek hívják:D

Legalább a macsek jóllakott...

2009. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam amit írtál és a válaszokat is.

Most látom magam előtt ahogy a konyhán egy hatalmas zsákból húznak ki macskát, tücsköt, bogarat és abból főznek :DDD


Szerintem a zsákbamacska leves azt jelenti, hogy nem tudod milyen levest kapsz. Gondolom van nekik egy kínálat. PL. krumplileves, gulyásleves, borsóleves. Akkor ezek közül kapod valamelyiket gondolom amelyik nem fogy, vagy kitudja miszerint választják ki.


Én ugyan a bogár miatt nem szóltam volna, ha kisebb bogár akkor kiteszem és kész. de, hogy egy lepke is legyen benne én biztos nem enném meg. Bár nem nagyon szólnék, mert mindenki engem nézne és azt hinnék valami úrihölgy vagyok, akkor is ha igazam van...

MOndjuk annyiért igencsak drága leves, szóvá kellene tenni.


Amúgy ezen a mondaton meghaltam: A pincér később megkérdezte miénk-e a macska. :DDDD

2009. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Mennyé má! Hihetetlen, hogy mik vannak. Én odahívtam volna egyből a pincért és kérdőrevontam volna: vajon az a lepke mikor került a tányérba. Amúgy nem derül ki, hogy a macska kihez tartozott.
2009. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"magának bezzeg szárvásbogáár jutott" :D amúgy fujjjjj...... reklamálni kellet volna... már hogyne??!!!! 1250 ért meg főleg
2009. nov. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!