Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ehhez mit szóltok? Japán...

Ehhez mit szóltok? Japán kaják. (édességek)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=z5wUVsrDhl0&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=MKIAf4CA4y4


http://www.youtube.com/watch?v=uk2jGe71XlE&feature=related


Japán édességek vagy mik.

Nem tudom mit szóltok hozzá, biztos finom lehet, de én ennél MŰBB dolgot még életembe nem láttam :S

Vagy mű egyáltalán? hisz porból van...de amilyen dolgok lesznek azokból a porokból háááát....főleg a 3. videónál...


Ezek után nekem ne mondja senki hogy a mirelit dolog egészségtelen....mert oké az sem egészséges, na de nálunk azért mégse ennyire "elfajult a dolog" hogy ilyen dolgok keletkeznek édesség néven porokból...


Valaki kóstolt már ilyet? Milyen?

Mi a véleményetek?


2012. jan. 29. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon mű az íze bűn rossz
2012. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ettél már?

Egyáltalán lehet ilyet venni Európában? Milyen íze van?

2012. jan. 29. 21:39
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezek azért nem a megszokott kaják ott sem, hanem a gyerekeknek való "érdekes" valamik.

Nem rosszabbak, mint a különféle italporok meg fözés nélküli puddingok. Ugyanis kb ugyanazokból az anyagokból vannak, némi ételfestékkel szinezve.

Ezt nem lehet összehasonlitani a mirelit ételekkel, mert az egész más kategória. Mellékesen a mirelit alapanyagpk (zöldségek, gyümölcsök, húsfélék) NEM egészségtelenek, csak a félkész vagy kész kaják, de azok sem a fagyasztás miatt, hanem a sok adalék miatt, amivel készitik öket.

2012. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jó tudom, de azért a kész puding pl nem porból van. vagyis arra akarok célozni hogy szerintem sokkal több adalék meg ilyen-olyan anyag kell hogy a porból víz hatására olyan anyagok keletkezzenek...mint pl a 3. videóban az a hosszúkás rózsaszín...vagy az a krém színű amibe víz se kell...

Vagyis szerintem ez a Popin' Cookin' vagy micsoda japán dolog műbb mint pl az itthoni Danette puding a boltba...

2012. jan. 29. 21:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mü (azért a fözés nélküli pudding sem más: a zacskóban lévö port kell folyadékkal elkeverni és utána kész), de ezek gyerekeknek való "játékfözések", amiket egy óvodás el tud késziteni és utana megenni. Ezek nem a normális édességek ott sem, hanem gyerekjátékok.
2012. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Nekem ezek tökre tetszenek :DD

Mondjuk én eleve imádok minden japánt :D és japán dolgot :DD

Megkóstolnám,vicces lehet :D

2012. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

21:55

Sajnos ezek nem játékok, ezek tényleg igazi édességek. Először én is azt hittem hogy valami játék, de nem. Meg lehet őket enni.


Azért a por puding egy hangyányit tűrhetőbb, révén hogy a tejet megszínezi és nem lesz olyan folyékony. De itt meg gyöngyök meg minden keletkezik abból a porból:S

2012. jan. 29. 22:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Félreértettél, természetesen meg lehet enni, de ezek nem a normális édességek, hanem olyanok, amiket a gyerekek tudnak játekból "fözni" és utána megenni.
2012. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Phoney ***** válasza:
Ti most tényleg azt hiszitek, hogy a magyar boltokban nincsenek porokból csinált zacskós édességek?:D
2012. febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Phoney pl??

Mert a zacskós puding az ital, bár érdességnek is mondható, de tudsz más példát mondani?


mert azért itt ilyen nincs hogy porból víz hatására valami hosszúkás rózsaszín keletkezik :D

2012. febr. 1. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!