Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A kocsonya egészséges?

A kocsonya egészséges?

Figyelt kérdés
Diétába egy tányér nagyi féle kocsonya mennyire fér bele?

2012. febr. 26. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
nem,de finom :)
2012. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Miért NE lenne egészséges?

Ha a kalóriamennyiségbe belefér, akkor nyugodtan eheted néha dieta alatt is.

2012. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Bizony egészséges! Persze nem mindegy, mennyi zsiros falat van benne és mennyi kenyérrel eszed. Egyszer meghallgattam egy ukrán orvosnő előadását, aki felhívta a figyelmet arra, hogy - főleg télen a szezonban - akár hetente is együnk egy-egy tányér kocsonyát, mert növeli a csontsűrűséget.
2012. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjátok már ezt az egészséges-nem egészséges rettegéseket! A nem mérgezett, vegyszerezett ételek - mértékkel és arányosan fogyasztva - sohasem egészségtelenek! A kocsonya sem, a szalonna sem, a velő sem, a töltött káposzta sem, az abált disznófej sem, a kolbász sem (stb) nem árt az egészségnek, ha azt módjával és más fontos - a szervezet egyensúlyának fenntartásához nélkülözhetetlen - alkotóelemek bevitele mellett fogyasztod.
2012. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Főként a levét ettem, met a disznóhúsért nem vagyok oda. Kenyeret nem eszek hozzá.

Nem vagyok egy a nagy egészségparás emberke, de este 10kor egy tányér kocsonya nem tudom mennyire hasznos :D

2012. febr. 26. 22:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tested nem örült neki, (mert zsíros), legalább a lelkednek jót tett! :)
2012. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Mivel úgy látom, hogy meggyőzhetetlen vagy, ne is olvasd el a feletted lévő választ. Bizonyára azt szeretnéd hallani, hogy "igen, nagyon egészségtelen volt egy tányér nagyi-féle kocsonya, máskor ilyet ne tegyél, mert nagyot ártasz az egészségednek."
2012. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként nem értem, hogy amikor diétázik/fogyókúrázik az ember, miért akar kocsonyát enni. Elhatározás és akaraterő kérdése. Másrészről nem mondtad, hogy milyen diátáról van szó (gondolom fogyni akarsz, magyarul fogyókúra), mivel ezerféle diéta van. Az is diétának számít, ha csak kocsonyát eszel, az a kocsonya diéta. Fogalmazd meg magadban, hogy mit szeretnél? Lefogyni, egészségesebb lenni, vagy kocsonyát enni este 10 kor :-)
2012. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Látom, megjött a késő esti lepontozó-brigád. Érvelni nem tudnak, csak a szokványos közhely-pufogtatáshoz értenek! Egyetlen egy tudományos cáfolatot mondjon a piros kezet nyomó nagyokos! De előtte alaposan olvassa el a kommenteimet, utána vitatkozzon. (ha elég képzett hozzá...)
2012. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
mondoshawan 4 president!
2012. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!