Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet lótuszpasztát...

Hol lehet lótuszpasztát venni? X"D (szép név ><)

Figyelt kérdés

A holdsütihez az kell O_O És nem tudom hogy honnan szedjek ._.

Aki Conos megérti, a versenyhez lesz majd valamikor, csak jó lenne már előre tudni ><

Ja és aki Conos az is írjon kommentet ><



2012. márc. 1. 20:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ha ismersz olyan Holdsütit amihez nem kell és leírod azt megköszönöm ._.
2012. márc. 1. 20:38
 2/8 anonim válasza:
Tavaszi Con? :D am Ázsia Bt.nél lehet asszem rendelni :D
2012. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2012. márc. 6. 15:27
 4/8 anonim válasza:
100%
Nincs mit :D sikerült is ? :) am fogsz cp-zni ? :) (ha nem jött volna le én is conos vok >< :DD)
2012. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ázsia.bt-n nincs T-T Majd Conon megnézem, és igen levágtam hogy te is az vagy :D Hát valami Sweet Lolita cp akarok lenni, eddig Misa voltam ha akarod adok fb-t >_< és te cp-zel?
2012. márc. 7. 20:13
 6/8 anonim válasza:
100%
Írtam privit :P am szerintem ha bemész egy Japán étterembe vagy valamilyen cukrászdába és megkérdezed lehet h tudnak adni választ :D
2012. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okkay köszi >w<
2012. márc. 8. 14:37
 8/8 Rikku válasza:
100%
Szia! A Mooncakenél is lehet ám variálni:) Légy kreatív, nem kell feszesen ragaszkodni az alapreceptekhez:) Próbáld vörösbabpasztával vagy készíts zselés tölteléket zöldteával:) A kínaiak is vagy 50 félét árulnak már ;)
2012. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!