Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet kapni brown souce-t...

Hol lehet kapni brown souce-t Magyarországon? Ez egy Angol ketchup féleség.

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A barna szósz se nem angol, se nem kecsap féleség, és szerintem bármelyik szupermarketben kapni.

Por formájában biztos, kis vízzel kb 10 perc alatt kell felforralni.

2012. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ez egy Angol ketchup féleség."

Ezt a baromságot nem tudom honnan vetted.

A barna szószt eredetileg főzik, a legtöbb étteremben alap. A flakonos, meg por formájának meg semmi köze nincs az eredetihez.

2012. márc. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közben rájöttem. Angolul volt rá írva a flakonra a név, és akkor már egy Angol ketchup. :D
2012. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Azt nem tudom, hogy mi a faszt osszátok itt az észt!


Én is itt veszem: [link]


Üdv.

2012. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Drága Digó!!! Azt, hogy Angol onnan vettem, hogy Angliában lehet kapni, azt, hogy ketchup féleség, azt meg onnan, hogy arra hasonlít a legjobban... Ha értelmesen, kulturáltan nem tudsz válaszolni, akkor NE TEDD!
2012. márc. 10. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak angliában lehet kapni, hanem pl nálunk is, meg tulajdonképpen bárhol. Ennyi erővel akkor magyar, mert itt is kapni.

Nem teljesen értem miben hasonlít a kecsapra, mikor az kb 10 perc alatt lefőzött paradicsomszósz, a barnamártást meg órákon keresztül főzik húsoscsontból meg mindenféle zöldségből...

2012. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ingredients

Water,Tomato Puree ,Glucose-Fructose Syrup ,Molasses ,Maize Starch ,Acetic Acid ,Date Paste ,Apple Pulp ,Soy Sauce ,Rye Flour ,Salt ,Malted Barley Extract ,Natural Flavouring ,Garlic Powder ,Black Pepper ,Ginger ,Nutmeg ,Soy Sauce contains ,Water ,Soya Bean ,Wheat ,Salt.



Összetevők:

Víz, paradicsompürét, glükóz-fruktóz szirup, melasz, kukoricakeményítő, ecetsav, datolya sűrítmény, alma gyümölcshús, szójaszósz, rozsliszt, só, árpa maláta kivonat, természetes ízesítő, fokhagyma por, bors, gyömbér, szerecsendió, szójaszósz, víz, szójabab, búza, só.


Ezért gondoltuk, hogy ketchup féleség! Mellesleg nem ketchupot írtam, hanem ketchup féleséget...

2012. márc. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!