Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Holland palacsinta receptjét...

Holland palacsinta receptjét le tudná valaki írni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

3 tojás, 1 csipet só. 1 cs vaniliacukor 5 dkg cukor, 20 dkg liszt, 1,5 dl tej,

5 dkg liszt, 2 tk sütöpor,

2 el olaj, 2 el porcukor

A hozzávalókat a tejig összekeverni és 15 pecig pihentetni, utána a maradék 5 dkg lisztet meg a sütöport belekeverni.

Egy serpenyöben kevés olajat felforrósitani, kevés (1-2 ek)tésztát beletéve megsütni, majd a többi tésztával folytatni, amig el nem fogy. Minden palacsintát a sütés után porcukorral megszórni

2012. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még ugyan nem hallottam róla, de a gugli ismeri :) na de hogy melyik az igazi...

[link]

[link]

2012. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, google-be én is kerestem, de az a helyzet, hogy én a sós változatot keresem, nem azt, amire porcukor kell meg édes.
2012. márc. 14. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ebből a receptből csináltam meg, és nagyon finomra sikerült.

2012. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már én is kikísérleteztem. Megnéztem egy holland oldalon, és lefordítottam a receptet :D Megcsináltam, finom lett. Nem ismeritek a sós verziót? Amikor bacont és reszelt sajtot tesznek a palacsintára? Isteni!
2012. márc. 19. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Hollandiában minden harmadnap mentünk a palacsintázóba a két hetes ott tartózkodás alatt. Akár egész életemben élnék a palacsintájukon, olyan finom volt :) Amúgy a sós palacsinták tésztájában is volt egy kevés cukor. Megkérdeztem a szakácsot:)
2012. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, megunhatatlan! :) Tudom, h van benne cukor, mert érezhetően édes, sztem még édesebb a miénknél is. :)
2012. márc. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!